Pardus neden sevilmiyor?

• Konuyu başlatan 46imt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 6B

Akıllı telefon kullanan herkes iPhone dışında Linux(Android) kullanıyor zaten, ayrıca burada Pardus ya da diğer dağıtımları kullananlar paket için kod yazmak zorunda olduğunu sanıyor, halbuki asla öyle bir şeyle karşılaşmadım tıkla indir kur çalışsın, en güzeli Mint'tir Pardus da kolay oyun oynanmıyorsa tüm işlemler yapılabilir emülatörle oyunların çoğuda çalışıyor bu arada oyunlar Steam ya da epicteyse direk çalışıyor sorunsuz.

Öyle zaten. VLC yükleyene kadar canım çıktı. (Kali)
Her uygulama paketi için kaç satır kod yazmak gerekiyor.

Tabi benim görüşlerim ev kullanıcısı için. Yazılımcılar ve siber güvenlik uzmanları için ideal.
Edit: Yazılımcıları çıkarıyorum sadece siber güvenlik uzmanları için ideal. Visual Studio boşuna mı var?
Visual Studio var diye yazılım daha kötü olmuyor. Ayrıca ev kullanıcı için bir distro arıyorken kura kura Kali mi kurdun?

Akıllı telefon kullanan herkes iPhone dışında Linux(Android) kullanıyor zaten, ayrıca burada Pardus'ya da diğer dağıtımları kullananlar paket için kod yazmak zorunda olduğunu sanıyor, halbuki asla öyle bir şeyle karşılaşmadım tıkla indir kur çalışsın, en güzeli Mint'tir Pardus da kolay oyun oynanmıyorsa tüm işlemler yapılabilir emülatörle oyunların çoğuda çalışıyor bu arada oyunlar Steam ya da epicteyse direk çalışıyor sorunsuz.

Yok öyle kod falan yazmak kim nereden çıkardı onu, bir deli kıyuya taş atmış bin akıllı çıkartamamış, Pardus eskiden RPM denilen kendinden kurulan, koda ihtiyaç duymayan programları kuruyordu, sonradan Debian tabanlı olunca Ubuntu gibi oldu, kod yazmak sadece bazı durumlarda gerekli o da ev kullanıcıları için değil genelde ev kullanıcıları hiç uğraşmadan her şeyi bulabiliyor mağzada ve kendiliğinden kuruluyor işeri diyerek.

Öyle zaten. VLC yükleyene kadar canım çıktı. (Kali)
Her uygulama paketi için kaç satır kod yazmak gerekiyor.

Tabi benim görüşlerim ev kullanıcısı için. Yazılımcılar ve siber güvenlik uzmanları için ideal.
Edit: Yazılımcıları çıkarıyorum sadece siber güvenlik uzmanları için ideal. Visual Studio boşuna mı var?
Kali ev kullanicisi dagitimi mi sen bana onu soyle.
Herkes izlemis malum hack dizisini sonra VLC kurulmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı