Parfüm önerisi

Selam yeni bir parfüm almak istiyorum kış için şu an elimde givenchy Pi var ve yayılımı az gibi hissediyorum. Şu an aklıma olan birkaç parfüm var şunlardır:
-Tom Ford ombre leather.
-Diyor homme intense.
-Tom Ford noir Extreme.

Daha önerileriniz var ise bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara bu kadar para verme, ben Artvin'de parfüm yapan birinden alıyorum parfümleri. Sitesini atamıyorum şimdi buraya yasak diye. Artvin parfüm vs. Aratarak bulabilirsin. Kalıcı ve birebir yapiyor.

Senelerdir kullanıyorum al geç.

Kaç yaşındasınız? 3'ü de genç yaşlara pek uygun olmayan parfümler, 25 yaş üstü grup ve resmi giyime daha çok yakışır. 3'ü arasından favorim kesinlikle Dior Homme Intense ancak güncel formülasyonları pek iyi değil. Araştırıp eski batch'leri bulmak gerek.

Kaç yaşındasınız? 3'ü de genç yaşlara pek uygun olmayan parfümler, 25 yaş üstü grup ve resmi giyime daha çok yakışır. 3'ü arasından favorim kesinlikle Dior Homme Intense ancak güncel formülasyonları pek iyi değil. Araştırıp eski batch'leri bulmak gerek.
17 yasindayim

Bunlara bu kadar para verme, ben Artvin'de parfüm yapan birinden alıyorum parfümleri. Sitesini atamıyorum şimdi buraya yasak diye. Artvin parfüm vs. Aratarak bulabilirsin. Kalıcı ve birebir yapiyor.
Tesekkurler

Senelerdir kullanıyorum al geç.
Teşekkürler öneriniz icin

Kaç yaşındasınız? 3'ü de genç yaşlara pek uygun olmayan parfümler, 25 yaş üstü grup ve resmi giyime daha çok yakışır. 3'ü arasından favorim kesinlikle diyor homme ıntense ancak güncel formülasyonları pek iyi değil. Araştırıp eski Batch'leri bulmak gerek.

Ben de dhi almak istiyorum ama dediğiniz gibi biraz büyük yaşlara göre olduğu için çok mu ağır kaçar diyorum sizin onerebileceginiz var mı?

Diesel fuel for Life.

Evet duydum o parfümü ama koklamadim başka onerebileceginiz parfüm var mı?

Ben de dhi almak istiyorum ama dediğiniz gibi biraz büyük yaşlara göre olduğu için çok mu ağır kaçar diyorum sizin onerebileceginiz var mı?

Evet duydum o parfümü ama koklamadim başka onerebileceginiz parfüm var mı?
Bazı insanlar yaşının üzerinde gösteriyor, o tarz bir gençseniz gayet yakışır ama babyface'seniz bence gitmez. Alternatif olarak benzeri olmasa da Armani Stronger With You Intensely'ye bakabilirsiniz. Düz Stronger With You da güzel aslında ama Intensely'nin kalıcılığı biraz daha fazla.

Arkadaşın bahsettiği Artvinli parfümcü Stronger With You'yu çok başarılı yapmış bu arada, daha önce kullandım.

Bazı insanlar yaşının üzerinde gösteriyor, o tarz bir gençseniz gayet yakışır ama babyface'seniz bence gitmez. Alternatif olarak benzeri olmasa da Armani Stronger With You Intensely'ye bakabilirsiniz. Düz Stronger With You da güzel aslında ama Intensely'nin kalıcılığı biraz daha fazla.

Arkadaşın bahsettiği Artvinli parfümcü Stronger With You'yu çok başarılı yapmış bu arada, daha önce kullandım.
Anladım ben geçenlerde boynerde fahrenheit denedim ama çok agır geldi ve tatlı olmayan kokuları sevmediğimi fark ettim böyle tatlı koku önerebilir misiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı