Çözüldü Paris majör kapsül indirimleri ne kadar daha sürecek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Verqil

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. İlk defa kapsül yatırımı işine gireceğim için bu kapsül indirimleri ne kadar daha sürecek ve ne kadar daha satışta kalacak? Ek olarak kapsül yatırımı yapanların söylediği mücadeleciler kapsüllerine daha fazla yatırım yapılması önerilmiş. Hangi kapsülleri almak daha mantıklı olur? Cevaplarsanız memnun olurum.

Çözüm
CS:GO oyun içi kur zaten güncel kurdan hesaplanıyor. Steam mağazasındaki oyunlar için önerilen kur ile alakası yok. Ve kapsül indirimlerinin yaz indirimleriyle de alakası yok, aynı zaman aralığına denk geldi sadece.

Ama şöyle bir şey var, kapsüllerin temel fiyatı 1 dolar. İndirimli olması gereken fiyat da 0,25 dolar. Yani şu an için hâlâ ucuz bir tık, 6,50 TL civarında olması lazım. Yani güncellenme ihtimalleri var ve bir an evvel almakta fayda var alınacaksa.

İndirimin ne zaman biteceği konusu ise belli değil. Ama önceki majörlerdeki kapsül indirimlerinin ne kadar sürdüğüne bakarak bir tahminde bulunulabilir:
  • Londra 2018 kapsül indirimi 5 gün sürdü.
  • Katowice 2019 kapsül indirimi 9 gün sürdü.
  • Berlin 2019 kapsül indirimi 17 gün sürdü.
  • RMR 2020 kapsül indirimi 44 gün sürdü.
  • Stockholm 2021 kapsül indirimi 49 gün sürdü.
  • Antwerp 2022 kapsül indirimi 68 gün sürdü.
  • Rio 2022 kapsül indirimi 71 gün sürdü.
Gördüğünüz gibi kapsül indirimi süresi her majörde artmış. Paris 2023 majöründe de indirim 71 günden daha fazla sürebilir, daha 20. gününde. Ama Counter Strike 2 çıkma muhabbetleri falan da var, belki o kadar sürmez. Tamamen Valve'a kalmış.
Arkadaşlar merhaba. İlk defa kapsül yatırımı işine gireceğim için bu kapsül indirimleri ne kadar daha sürecek ve ne kadar daha satışta kalacak? Ek olarak kapsül yatırımı yapanların söylediği mücadeleciler kapsüllerine daha fazla yatırım yapılması önerilmiş. Hangi kapsülleri almak daha mantıklı olur? Cevaplarsanız memnun olurum.
Hocam bende ilk defa kapsül işine girdim. Geçen senede girmiştim ama sadece 5-10 tane alıp kenara atmıştım. Hangi kapsüle yatırım yaptınız çoğunluk olarak ?

Geri
Yukarı