Pascal Mimarisi İle Ne Değişecek ?

Tabi canım haklısın soğutmasından memnun kalmadıkları için Teknopat ekibi Asus ve MSI kullanıyor kartları valla bu kadar kör kütük yorum yapmana gerek yok o testlerde yanlış kardeşim. Kibirli davranmak dediğim dedik yerine gerçek testlere bakmalısın ilk bulduğun siteden sonuçları alıp atmışsın resmen.

Bu ve bunun gibi bir çok sitede böyle testler var. Hepsi de aynı sonuçlar var. Ben senin gibi kulaktan dolma bilgilerle konuşan biri değilim, konuşmadan önce düşünürüm. Eğer testler başka testlerle farklılık gösterseydi zaten onu atmazdım. Ayrıca Technopat'ın ASUS 390X incelemesini açıp sıcaklık değerlerine bakabilirsin. Elinin altında google gibi bir nimet varken cahil cahil konuşmak yerine araştırma yapmanı öneririm.

"Technopat ekibinin" ASUS ve MSİ kullandığının sence ben farkında değilmiyim. Bunları bilerek yorum yapıyorsam bir bildiğim var. Kör kütük yorum yapan sizsiniz ben değilim. Dediğim gibi bir kaç fırın daha ekmek yiyin sonra tekrar tartışalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda ASUS R9 390X'in sıcaklığı, 85 derece Celcius dolaylarında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakarsan Sapphire R9 390X "Unigine Valley Extreme HD" benchmark testinde yük altında bırakılmış.
Sıcaklık değeri %41 fan devriyle 67 derece Celcius.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ve bunun gibi bir çok sitede böyle testler var. Hepsi de aynı sonuçlar var. Ben senin gibi kulaktan dolma bilgilerle konuşan biri değilim, konuşmadan önce düşünürüm. Eğer testler başka testlerle farklılık gösterseydi zaten onu atmazdım. Ayrıca Techhopath'ın ASUS 390X incelemesini açıp sıcaklık değerlerine bakabilirsin. Elinin altında google gibi bir nimet varken cahil cahil konuşmak yerine araştırma yapmanı öneririm.

"Teknopat ekibinin" ASUS ve MSİ kullandığının sence ben farkında değilmiyim. Bunları bilerek yorum yapıyorsam bir bildiğim var. Kör kütük yorum yapan sizsiniz ben değilim. Dediğim gibi bir kaç fırın daha ekmek yiyin sonra tekrar tartışalım.
Sen Sapphıre kullan kardeş, önerde ben kullandığım, test ettiğim malı bilirim birine birşey önerirken her yönüyle düşünmek lazım bu tür laf sokma çabalarına gerek yok.

Sen Sapphıre kullan kardeş, önerde ben kullandığım, test ettiğim malı bilirim birine birşey önerirken her yönüyle düşünmek lazım bu tür laf sokma çabalarına gerek yok.

Hadi abicim, bir daha öyle alengirli konuşurken, on kere düşün, yirmi kere araştır, sonra konuş. Canım ne isterse onu kullanırım sana soracak değilim.

Kartınız normalden sıcak çalışıyor. Ya kartta, ya kasanızın soğutmasında ya da başka bir yerde problem var. En serin çalışan kart Sapphire.

Eki Görüntüle 140150

Beni fanboylukla itham eden cahil arkadaşlar da iyice bakabilir bu karşılaştırmaya.

Atakan'cığım benimle öyle alengirli konuşmak için daha çok fırın ekmek yemen gerekir. Araştır, boş yorumlar yapma.

Senin aksine ben, fanboy olacak yaşları geçtim. Ben kendi düşüncelerimi söylemiyorum testler ve kaynaklara göre konuşuyorum. Araştır anlarsın.Şimdi anlamazsan zihnin gelişince anlarsın.
Abiciğim, kartım sıcak çalışıyor farkındayım, ama hatırlattığın için sağol. 2 kere değişimden yeni kart aldım, ikisi de yine aynı sıkıntıyı yaptı. Bir dahakine giderken zemzem ike abdest alıp gideceğim servise, bu sefer verecekleri kart adam akıllı çıkar inşallah.

Abiciğim, kartım sıcak çalışıyor farkındayım, ama hatırlattığın için sağol. 2 kere değişimden yeni kart aldım, ikisi de yine aynı sıkıntıyı yaptı. Bir dahakine giderken zemzem ike abdest alıp gideceğim servise, bu sefer verecekleri kart adam akıllı çıkar inşallah.

Kartın arkasında backplate var mı yok mu ? Bu önemli çünkü backplate'li olanlar daha yeni ve sorunsuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı