Pascal Mimarisi Ne Zaman Çıkar ?

İşte bu bana uyar, Evga Classified Gtx 980 ti alacaktım 1-2 haftaya yeni sistem için. Eğer üst düzey ekran kartları ilk aylarda gelecekse bekleyelim yahu.

@CJack60 Hocam ben bug'da kalmaya devam ediyorum :LOL: İşlemci seçip beklemesi bir dert, ekran kartı bir dert.

Ya aslında 980Ti, 2018'de çıkacak Volta mimarisine kadar idare eder. Çok fazla birşey kaybetmezsin 980Ti almakla.

Son düzenleme:
Ya aslında 980Ti, 2018'de çıkacak Volta mimarisine kadar idare eder. Çok fazla bişey bişey kaybetmezsin 980Ti almakla.
Bu nasıl iş yahu. Teee 2018'de çıkması planlanan mimarinin ismi belli. Teknoloji bu kadar hızlı ilerliyorsa kullanıcıya bu kadar geç ulaşması teknolojinin ilerlediğini gösterir mi ? :D

Ya aslında 980Ti, 2018'de çıkacak Volta mimarisine kadar idare eder. Çok fazla birşey kaybetmezsin 980Ti almakla.
Hocam bir şey kaybedeceğimizden değil, hiçbir şey kaybetmeyiz hatta. Burada ki sıkıntı enthusiast olmakta. Almışken en son çıkanı olsun kafası yani. 980 ti zaten üst düzey performansa devam eder hatta 5-6 sene gider. Benim kötü ati 3650 HD ekran kartım bile low'da inatla çalıştırmaya devam ediyorsa bir takım oyunları, 980ti 10 sene bile gider. Fakat öte yandan Pascal ocakta gelecekse neden 1 ay yüzünden eski mimari alalım ki ? Bence 2017'ye sarkar o iş ya, garantisi yok. Ben ilk defa bu başlıkta ocak diyenleri görüyorum. Biz 980 ti'mizi alalım :ölü:. Black Friday'de azcık bir indirim olursa kimse tutamaz beni :LOL:.

Edit: Dediğiniz gibi Volta'da bir güncelleştirmeye bakar, Pascal'ı es geçeriz öyleyse :LOL:.

Hocam bir şey kaybedeceğimizden değil, hiçbir şey kaybetmeyiz hatta. Burada ki sıkıntı enthusiast olmakta. Almışken en son çıkanı olsun kafası yani. 980 ti zaten üst düzey performansa devam eder hatta 5-6 sene gider. Benim kötü ati 3650 HD ekran kartım bile low'da inatla çalıştırmaya devam ediyorsa bir takım oyunları, 980ti 10 sene bile gider. Fakat öte yandan Pascal ocakta gelecekse neden 1 ay yüzünden eski mimari alalım ki ? Bence 2017'ye sarkar o iş ya, garantisi yok. Ben ilk defa bu başlıkta ocak diyenleri görüyorum. Biz 980 ti'mizi alalım :ölü:. Black Friday'de azcık bir indirim olursa kimse tutamaz beni :LOL:.

Edit: Dediğiniz gibi Volta'da bir güncelleştirmeye bakar, Pascal'ı es geçeriz öyleyse :LOL:.

Friday is coming!

Cuma büyük gün 980Ti 1900-2000 TL'ye düşebilir.

Ekran kartsız bi sistem düşünüyorum sanırım siz bi konuda yazmıştınız. :D

Yurtdışından sipariş vermek daha ucuza denk gelirmi acaba bi fikriniz varmı.

Bi o eksikti önüne gelen marka gerekli/gereksiz bir şeyler çıkarıyor oda gelir kafalarımız saten karışmışken yine bizim cebimiz yanar :)

Haklısın arkadaşım ama söylentiler doğruysa herşey pascalla daha güzel olacak, tabi 1000-800 tl skalasında bi modelde çıkarırlarsa. (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı