Pasha ve Pozları

Ah be Paşa. :) Bir süre daha içeride kalacak. :) Buradaki özgür afacanın aksine. :) Saygıyla anıyoruz. :) @Nazım Paşa
Sabah sabah uyku tutmadı konu dışına bakıyordum da bu postu görünce farkettim toplama kısmında bir şeylerin eksik olduğunu hissettim ama bulamamıştım malum ne zamandır yoktum @Nazım Paşa'ya ne oldu döndüğümden beri hiç rastlamadım ama siz cenazesini kaldırmışsınız bile.

Şu kedileri işkence yaparak ölümüne sevesim geliyor.
(Muhtemelen ban yiyeceğim, farkındayım ama duramadım)

Bizim de dükkanın arka tarafında küçük bahçe gibi bir yer var orada kedi besliyorduk çünkü annem kedilerden korkuyor bir gün bir delik vardı oradan dışarı çıkıp geliyordu fakat bir yağmurlu günde geri gelmedi çok aradık fakat bulamadık [emoji24]

Son düzenleyen: Moderatör:
Uykum gelmiyor.[emoji852] Bu arada Pasha çok sevimli.[emoji4] Benim 2 kedim var birini dişi zannedip adını Boncuk koyduk sonradan farkettik kedi erkekmiş. Zaten anlamalıydım her Boncuk deyişimde pis pis bakıyordu.[emoji1]
Olur öyle, kedi bile çözmüş işi :D
Eviniz İstanbulda mı?
İstanbul'da oturuyorum. Fakat Beşiktaş'ta değil, bir süreliğine geldim buraya. Kendi evim farklı semtte.

:kedi:
11pl.jpg
5623.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı