Pasha ve Pozları

Kedi çok tipsiz.:dikkatli:
781F732F6023BA376857A2D204A73C2F96942ECD

Her görüşe saygılıyımdır :) Burada kimse kimseden üstün değil, sadece biz buradaki düzeni sağlamak için uğraşıyoruz, emek veriyoruz. Trol amaçlı yaptığını biliyorum ancak yine de belirtmek istedim.

Her görüşe saygılıyımdır :) Burada kimse kimseden üstün değil, sadece biz buradaki düzeni sağlamak için uğraşıyoruz, emek veriyoruz. Trol amaçlı yaptığını biliyorum ancak yine de belirtmek istedim.

:dikkatli:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evden hiç kaçmıyor mu mesela?

:dikkatli:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha gece yeni başlıyor :)
Evden hiç kaçmıyor mu mesela?
Evcil kedi dostum, kaçmıyor. Arada bahçeye falan çıkıyor. Bahçe dışına, sokağa falan çıkmaz tek. İçeride uyuya kalmış bu arada :kedi:

31221.jpg

Son düzenleme:
Uykum gelmiyor.[emoji852] Bu arada Pasha çok sevimli.[emoji4] Benim 2 kedim var birini dişi zannedip adını Boncuk koyduk sonradan farkettik kedi erkekmiş. Zaten anlamalıydım her Boncuk deyişimde pis pis bakıyordu.[emoji1]
Her dişi/erkek kedi konusu açıldığında aklıma bu geliyor. :cry::cry::cry::cry:
ripcat.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı