Pasif gelir kazanma yolları

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
18 yaşından küçük bir öğrenci olarak pasif gelir kazanmak istiyorum çok bir bütçe ayıramayacağım. Aylık belli bir gelir hedefim yok gelen gideni karşılasın yeterli. Üstüne çıkıp kar etmek iyi olur tabii.

18 yaşından küçük bir öğrenci olarak pasif gelir kazanmak istiyorum çok bir bütçe ayıramayacağım. Aylık belli bir gelir hedefim yok gelen gideni karşılasın yeterli. Üstüne çıkıp kar etmek iyi olur tabii.
Pasif gelir diye bir şey yok. ÖRNEK: Pasif gelir dediğin şey evini kiraya vermek demek. Onun için de belli bir süre o evi almak için çalışman,emek harcaman gerekiyor veya sermaye. Ticaret yapmak istiyorsan itemsatışta vb. al-sat yapabilirsin öğrenciler için güzel yer ben *** satıyorum ayda 20k fln kazanıyorum. Ben tedarikçiyim tabi o ayrı konu ama sen alsat yapabilirsin sadece itemsatışta değil ama yaşın gereği sanal ürün yapmak daha iyi olucaktır.
Ha bu arada dipnot: Tiktokta,instagramda gördüğün şeylere inanma hiçkimse bir işte kendine rakip istemez eğer rakip istiyorsa zaten o işin suyu çıkmıştır sadece dolandırıcılıktır. Aslında pasif gelir kazanmak istiyosan genel olarak tiktok vb. ile vakit kaybetmemen gerekir ama..

Altına yatırım yapmıştım hala kazanıyorum :D Para arttıkça altın alıyorum.

Stok fotoğraf/video olabilir, şarkı yapabilirsiniz, kiraya verebileceğiniz ürünleriniz varsa olabilir, yazılım bilginiz var ise web sitesi eklentileri ya da tasarımı yapıp lisanslı satabilirsiniz. Neye yeteneğiniz var ve neye ne kadar vadede yatırım yapabileceğinize bağlı.

İnsan kaçakcılığı, eşşek ticareti.

Pardon kendimden geçmişim. Para kazanmak isterseniz, geliriniz olması gerek para havadan sudan gelmez.

Geri
Yukarı