Para kazanma yolları nelerdir?

Hocam benim bu konuda sorularım var. Ben şimdi 1 lira da yatırabilirim değil mi? Bir de kazancım iki katından fazla da olabiliyor mu?

Hocam şöyle başlayayım 1 lira istersen yatırırsın ama bir şirketin halka arz fiyatı 1 lira değil olsa tabii ki alabilirsin iki katı konusuna gelirsek kendimden örnek vereyim nisan başında entra diye halka arz açıldı ve 10 TL idi açılış fiyatı kendime 85 lot aldım yani 850 TL yatırdım şu an şirket tavan yaptı param 1 hafta içerisinde 1300 TL oldu.

Hocam şöyle başlayayım 1 lira istersen yatırırsın ama bir şirketin halka arz fiyatı 1 lira değil olsa tabii ki alabilirsin iki katı konusuna gelirsek kendimden örnek vereyim nisan başında entra diye halka arz açıldı ve 10 TL idi açılış fiyatı kendime 85 lot aldım yani 850 TL yatırdım şu an şirket tavan yaptı param 1 hafta içerisinde 1300 TL oldu.
Anladım hocam. Halka arz açılır açılmaz fiyatta düşüş yapmaz dimi? Yani yükselir bayağı bi sonra düşmeye başlar. Çünkü siz dediniz ya tavan fiyatı bozulursa paranı çek diye.

Anladım hocam. Halka arz açılır açılmaz fiyatta düşüş yapmaz değil mi? Yani yükselir bayağı bir sonra düşmeye başlar. Çünkü siz dediniz ya tavan fiyatı bozulursa paranı çek diye.

Evet fiyat düşmez ilk haftalarda yükselir daha sonra düzenlemeye gider ve fiyatı düşer.

Şimdi 17-18-19 Nisan arasında yeni halka arz açılıyor ona katılabilirsin

Yardımcı video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet fiyat düşmez ilk haftalarda yükselir daha sonra düzenlemeye gider ve fiyatı düşer.

Şimdi 17-18-19 Nisan arasında yeni halka arz açılıyor ona katılabilirsin

Yardımcı video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağolun hocam yardımınız için.

Geri
Yukarı