Para kazanma yolları nelerdir?

Darxenos

Femtopat
Arkadaşlar ben bu kripto borsasına girdiğim zaman batıyorum. İlk başlarda kazanıyorum sonrasında paramı tamamen kaybediyorum. Anladım ki bu borsaya girmemem lazımmış. Başka kazanan oldu mu borsada bunca zaman? Ben eninde sonunda kaybediyorum çünkü. Açıktan okuyorum bu arada. Bir işe girmem daha mantıklı mı olur sizce asgari ücretle? Çünkü başka yolu yok gibi gözüküyor.

Çalış hocam başka çaresi yok borsada falan profesyonel değilsen.

Ya ne borsası kardeşim gir işe çalış. Asgari her ne kadar iyi olmasa bir süre götürür seni.

Vadeli işlem giriyorsan kaybetme ihtimalin kazanma ihtimalinden daha fazla olur genelde. İşe girmen şart. En kötü köşeye para atar onunla iki üç işlem açarsın ya da geleneksel sepet yöntemi.

Herhalde bir işe gir maasinin 3 te 1 ni yeni hisselre ayir biriktir halka arzlara katil felan iste biraz servetini yükselt araba al sat ne bilim ticaret yap büyü

Borsada birisi para kaybedecek ki öbürü kazansın. Borsanın mantığı budur zaten. Gireceksiniz çalışacaksınız öyle borsa falan hikaye. Kripto ve borsa yükselirken herkes bunlarda ama düşünce kimseyi meydanda bulamazsın.

Finansal okuryazarligin yoksa borsada, coin'de yutarlar adami. Once bilgi sahibi ol, ondan sonra parani uzun vadeli tutmayi ogren. Parayi babadan anadan alan adama parayi harcamak kolay gelir.

Arkadaşlar ben bu kripto borsasına girdiğim zaman batıyorum. İlk başlarda kazanıyorum sonrasında paramı tamamen kaybediyorum. Anladım ki bu borsaya girmemem lazımmış. Başka kazanan oldu mu borsada bunca zaman? Ben eninde sonunda kaybediyorum çünkü. Açıktan okuyorum bu arada. Bir işe girmem daha mantıklı mı olur sizce asgari ücretle? Çünkü başka yolu yok gibi gözüküyor.

Dostum ben şirket hissesiyle borsa yapıyorum ve çok kolay bir mantık var örnek vermek gerekirse entra diye şirketin önden açılışı vardı bana 85 lot düştü ve 10 TL idi 1 hafta önce bu arada ve şu an 14 küsurler de ilk gününden tavan yaptı ve şu an tavan yapmaya devam ediyor tavan bozduktan sonra bende parayı çekeceğim. İlk açılan şirketler ilk haftasından %90 ihtimal tavan yaparlar ve sonrasında düzenleme yaparlar sende her açılan şirkete küçük miktarlarla gir 1 hafta sonra tavan yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı