Passat vs Egea

2012 Passat 1.6 Tdi vs 2015 Egea 1.6 multijet lounge

• Oy verenlerin toplamı
    38

Ahmet Can07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba biz 2018'de araba almayı düşünüyoruz. Passatın D seğmenti olduğunu ben de biliyorum. Fakat araba alınınca 8 sene biniliyor. Egea daha yeni olduğu için yazdım ama o da Passat. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba biz 2018'de araba almayı düşünüyoruz. Passatın D seğmenti olduğunu ben de biliyorum. Fakat araba alınınca 8 sene biniliyor. Egea daha yeni olduğu için yazdım ama o da Passat. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Passat daha iyidir. Fakat DSG şanzıman kullandığı için sıkıntı çıkarabilir. Mekatronik beyin ve kavrama gibi. Egea NCAP'dan 3 yıldız alıyor. Yürüyen teneke benim için. Passat alıp Android multimedya sistemi kurulup çok şık bir araba olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçenizi belirtirseniz araç önerebilirim 2.el veya sıfır.

Canınızı yağ tenekesine emanet etmeyin. Alın Volkswagen keyfinize bakın.
Onda da keyfine bakılmıyor. DSG şanzımanlar çok sıkıntılı. Ama manuel şanzıman olursa çok rahat olabilir. Citroen Ds4 var bende ve çok güzel. Para biriktirip alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Passat daha iyidir. Fakat DSG şanzıman kullandığı için sıkıntı çıkarabilir. Mekatronik beyin ve kavrama gibi. Egea NCAP'dan 3 yıldız alıyor. Yürüyen teneke benim için. Passat alıp Android multimedya sistemi kurulup çok şık bir araba olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçenizi belirtirseniz araç önerebilirim 2.el veya sıfır.
60000-70000 arası sedan dizel manuel önerilerinizi bekliyorum.

Onda'da keyfine bakılmıyor. DSG şanzımanlar çok sıkıntılı. Ama manuel şanzıman olursa çok rahat olabilir. Citroen Ds4 var bende ve çok güzel. Para biriktirip alınabilir.
Manuel düşünüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jetta sahibi bir aile olarak (süremiyorum :cry: ) kesinlikle Passat.

@Neşeli Enginar yiğidi öldür, hakkını yeme. Almanlar'ı sevmem, lakin iş arabaya geldimi akan sular durur... :D

Onda'da keyfine bakılmıyor. DSG şanzımanlar çok sıkıntılı. Ama manuel şanzıman olursa çok rahat olabilir. Citroen Ds4 var bende ve çok güzel. Para biriktirip alınabilir.
DSG şanzıman sıkıntılı değil, kullanmayı bilmiyoruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı