Passat vs Egea

2012 Passat 1.6 Tdi vs 2015 Egea 1.6 multijet lounge

• Oy verenlerin toplamı
    38
Hocam nasıl sıkıntı değil :D 20.000 KM'de k1,k2 kırma , beyin arızası, kavrama bozulmaları vb.
Bir ''Tips&Tricks'' videosu çekersen öğrenebiliriz. DSG'nin daha tam olması için çok yıl var.

Yahu burada yazmak yerine, uygun bir zamanda, denk gelirse, iki arabayada binin. Aradaki malzeme kalitesini göreceksiniz.
Egea 3 kez bindim fena değildi bizim Albea kıyasla ama passata binme şansım olmadı. Çevrem fakir :)

Hocam nasıl sıkıntı değil :D 20.000 KM'de k1,k2 kırma , beyin arızası, kavrama bozulmaları vb.
Bir ''Tips&Tricks'' videosu çekersen öğrenebiliriz. DSG'nin daha tam olması için çok yıl var.
Biz manuel tarafındayız zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, DSG cidden başarılı bir şanzıman. Cidden yanlış kullandığımız için kavrama arızalaraı veriyor. Babamdan biliyorum. :)

Egea 3 kez bindim fena değildi bizim albea kıyasla ama passata binme şansım olmadı çevrem fakir :)
Tofaş'dan ve Symbol'den uzak durun derim, çok dengesiz ve boş arabalar. Reklamlarda oynayan adaptif hız sabitleyicili model dolu gözüküyor ama değmez. Ama dersen az yaksın gerisi umrumda değil alabilirsin.

Tofaş'dan ve Symbol'den uzak durun derim, çok dengesiz ve boş arabalar. Reklamlarda oynayan adaptif hız sabitleyicili model dolu gözüküyor ama değmez. Ama dersen az yaksın gerisi umrumda değil alabilirsin
Yakıt çok fark etmez diye düşünüyorum. Egea daha modelli diye düşündüm sadece.

Bizde DS4 var. Otomatikleştirilmiş manuel şanzıman, hız sabitleyici, katlanır aynalar, çok kaliteli ses sistemi, ısıtmalı me masaj yapan koltuklar, dev gibi ön cam, 1.6 motor, 113 HP, dizel ve daha fazlası.
Bu aracı tercih edebilirsiniz en fazla biz 6.7 gibi gördük (yanlış olabilir).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı