Path dosyası silindi

İhtiyacınız olan ortam değişkenlerini tekrar tek tek ekleyerek kendiniz oluşturabilirsiniz.

P.S (Açtığınız konularda bir bilmece havası seziyorum. Sanki derdinizi tam olarak açıklamak istemiyormuş gibisiniz.)

İhtiyacınız olan ortam değişkenlerini tekrar tek tek ekleyerek kendiniz oluşturabilirsiniz.

P. S (açtığınız konularda bir bilmece havası seziyorum. Sanki derdinizi tam olarak açıklamak istemiyormuş gibisiniz.)

Ya bilgisayar bilgim çok iyi değil de ondan anlatamıyorum kendimi

Üzgünüm ama nedediğinizi anlayamadım nasıl yapılacağını anlatabilir misiniz lütfen

(Özür dilerim canınızı sıktıysam iki konudur )

Sorun can sıkıntısı değil. Sorununuz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz o kadar kolay şekilde çözüme ulaşırsınız. Az çok ne demek istediğiniz anlayabiliyorum. Ama başkaları anlayamayabilir.

Nasıl silindi? Hangi Path dosyası? Ne için Path dosyası ile uğraşıyordunuz? gibi şeyleri yazarsanız mantıklı cevaplar gelecektir.

Sorun can sıkıntısı değil. Sorununuz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz o kadar kolay şekilde çözüme ulaşırsınız. Az çok ne demek istediğiniz anlayabiliyorum. Ama başkaları anlayamayabilir.

Nasıl silindi? Hangi path dosyası? Ne için path dosyası ile uğraşıyordunuz? Gibi şeyleri yazarsanız mantıklı cevaplar gelecektir.

Python'dan selenium için path dosyasını değişirecektim ondan sildim geri de alamadım CMD'den şu an hiçbir şey yükleyemiyorum nasıl düzeltebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı