Patriot marka RAM nasıl garantiye gönderilir?

• Konuyu başlatan lmwe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 428

lmwe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Patriot RAM'imi nasıl garantiye gönderebilirim? Google'da herhangi bir şekilde yetkili servisin numarasına mailine vesaire ulaşamadım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Ömürlük garanti veriyor Patriot. Ama anladığım kadarıyla ana merkezlerine göndermek lazım. Onu da araştırıp, mail atıp bir sormak lazım.

Aldığınız yere verin official support ile görüştüm ben gönderin buyrun hay-hay diyorlar ama kargo size ait onunda altından kalkılmaz nereden aldıysanız oraya. Ben amazon dışında bir yerden almayı pek doğru bulmuyorum ki bende amazondan almadım :)

Aldığınız yere verin official Support ile görüştüm ben gönderin buyurun hay-hay diyorlar ama kargo size ait onunda altından kalkılmaz nereden aldıysanız oraya. Ben Amazon dışında bir yerden almayı pek doğru bulmuyorum ki bende Amazon'dan almadım :)

Amazon'dan aldım diğer RAM'lerim gelince iletişime geçeceğim, kargo ücreti bana ait olursa göndermeyi düşünmüyorum. 1 tanesi çalışıyor öbürü bozuldu, atarım çöpe sağlam olanı da uygun bir fiyattan satarım artık. Bir daha da Patriot markayı ne alırım ne aldırırım çevreme.

Amazon'dan aldım diğer RAM'lerim gelince iletişime geçeceğim, kargo ücreti bana ait olursa göndermeyi düşünmüyorum. 1 tanesi çalışıyor öbürü bozuldu, atarım çöpe sağlam olanı da uygun bir fiyattan satarım artık. Bir daha da Patriot markayı ne alırım ne aldırırım çevreme.
Amazona gönderebilirsiniz ömür boyu garanti veriyor firma ama amazonda durum böyle mi bilmiyorum açıkçası. Bende de patriot ramler var bozuk olduğunu düşünüyordum ama bios güncellemesi ile düzeldi gibi. Marka kötü değil aslında amerikan menşeili bir marka amazon üzerinden ürünleri kendileri sattığı içinde rakiplerine kıyasla baya ucuz. Kötü olduğundan değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı