Pavilion 15-EC2056NT alınır mı?

Performans olarak aynilar ama bence Nitro.

Bu yorum beni korkutuyor.
Ekran Görüntüsü (16).png

IPS panellerde ışık sızması gayet doğaldır zaten her IPS'te vardır bu durum. Yorumlara göre her marka çöp olur önemli olan o yorumların sayısı. Excalibur'un kötü yorumu (örnek veriyorum kesinlikle gerçek değerler değil) 1600 ise MSI'ın 400 gibi.

Ben bu laptopun 60 Hz tazeleme değerine sahip sürümünü kullanıyorum. Gayet kaliteli ve güzel. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Isıtma performansı nasıl? Ve caoil whine gibi sorunları var mı? Ayrıca ekran kartı W değeri nedir?

Isıtma performansı nasıl? Ve caoil whine gibi sorunları var mı? Ayrıca ekran kartı W değeri nedir?
Ayrıca SSD performansı ne durumda? Birkaç yorumda sadece 16 GB bellek desteklediği yazılmış doğru mudur?

Son düzenleme:

Ayrıca SSD performansı ne durumda? Birkaç yorumda sadece 16 GB bellek desteklediği yazılmış doğru mudur?
Isınma anlamında çok ısınmadığını söyleyebilirim. Oyun oynarken Enter tuşu ve civarı ısınıyor çünkü CPU ve GPU o bölgede. Geri kalan kısımda herhangi bir ısınma söz konusu değil. Coil Whine gibi bir problem de yaşamadım. 65W ekran kartına verilen güç değeri.

SSD Performansı gayet başarılı. Yazma ve okuma anlamında gayet iyi iş çıkarıyor. Okumada 3000 MB/sn olurken yazma da ise 1600 MB/sn değerlere sahip. Markası Micron zaten.

Maksimum 16 GB RAM desteği olup olmadığı hakkında bir bilgim yok açık konuşmak gerekirse.

Isınma anlamında çok ısınmadığını söyleyebilirim. Oyun oynarken Enter tuşu ve civarı ısınıyor çünkü CPU ve GPU o bölgede. Geri kalan kısımda herhangi bir ısınma söz konusu değil. Coil Whine gibi bir problem de yaşamadım. 65W ekran kartına verilen güç değeri.

SSD Performansı gayet başarılı. Yazma ve okuma anlamında gayet iyi iş çıkarıyor. Okumada 3000 MB/sn olurken yazma da ise 1600 MB/sn değerlere sahip. Markası Micron zaten.

Maksimum 16 GB RAM desteği olup olmadığı hakkında bir bilgim yok açık konuşmak gerekirse.
Peki hiç ısı testi yaptınız mı?

Senin fikrini önemsemeyen oldu mu arkadaşım, diğer forumlarda sıkıntılı birisi olduğun belli zaten çok detaya da girmeyeceğim seninle de tartışmayacağım. Dell'in yazılımsal bir sorunu yok, YouTube'da bile videosu var. Forumdaki 2-3 kişinin Dell'i düzelttik iki sürücü güncellemesi ile, ne yazılımından bahsediyorsun? Rehber oluşturmayı bile düşünüyorum bu konuda hatta. Nitro alacağına Dell alsın diyorum bende, marka açısından falan daha iyi olur diye.
Ne tür bir güncelleme yaptınız da sorunları çözdünüz acaba ? Merakımdan soruyorum bende de g15 var şuanlık en büyük sıkıntım alienware uygulamasının çalışmaması. Bu soruna genel olarak Dell in bir el atması lazım ama sizin de bir bildiğiniz varsa paylaşın lütfen

Ne tür bir güncelleme yaptınız da sorunları çözdünüz acaba? Merakımdan soruyorum bende de G15 var şu anlık en büyük sıkıntım Alienware uygulamasının çalışmaması. Bu soruna genel olarak Dell'in bir el atması lazım ama sizin de bir bildiğiniz varsa paylaşın lütfen

BIOS-Firmware gibi güncellemeler var, hatta Dell'in sitesinde kritik güncellemeler olarak gözüküyor. Onları tam olarak yapın. BIOS-Firmware güncellemelerinin dışındaki diğer tüm güncellemeleri de eksiksiz bir şekilde yapın. Ondan sonra Alienware Command Center'i kökünden kaldırıp tekrar kurun. Sorununuzun çözülmesi lazım. Eğer olmazsa Dell Müşteri Hizmetleri ile görüşün, ben görüştüm ve yakın zamanda güncelleme paylaşacaklarını söylediler.

Geri
Yukarı