Pavilion 15-EC2056NT alınır mı?

BIOS-Firmware gibi güncellemeler var, hatta Dell'in sitesinde kritik güncellemeler olarak gözüküyor. Onları tam olarak yapın. BIOS-Firmware güncellemelerinin dışındaki diğer tüm güncellemeleri de eksiksiz bir şekilde yapın. Ondan sonra Alienware Command Center'i kökünden kaldırıp tekrar kurun. Sorununuzun çözülmesi lazım. Eğer olmazsa Dell Müşteri Hizmetleri ile görüşün, ben görüştüm ve yakın zamanda güncelleme paylaşacaklarını söylediler.
Ben kaldırma ile birkaç bir şey denedim ancak nedense komut listesinden awcc yi silerken bende dosyaları gözükmüyor ya da normalde de böyle. Ben Nisan ayı gibi aldım cihazı, sürücüleri filan kurdum eksiksiz ancak şuanlık en büyük sorun awcc. Benimde ekranda pixel sıkıntısı vardı. Twitterden talep açtım şaşırdım ancak sağolsunlar 2 gün içinde evime kadar geldiler ekranı değişip gittiler. Bana da bu awcc icun yakın zamanda güncelleme gelecek dediler ama neredeyse 2 ay oldu. Birde bizim bu g15 serisi her ne kadar alienware olsa da inspiron diye geçiyormuş. Ve şuana kadar g serisi laptoplar da çoğunlukla awcc sağlıklı bir şekilde çalışmıyormuş. (Baya eski forumlara gittim 2020 den beri bu sorun varmış )

Ben kaldırma ile birkaç bir şey denedim ancak nedense komut listesinden awcc yi silerken bende dosyaları gözükmüyor ya da normalde de böyle. Ben nisan ayı gibi aldım cihazı, sürücüleri filan kurdum eksiksiz ancak şu anlık en büyük sorun awcc. Benim de ekranda pixel sıkıntısı vardı. Twitter'den talep açtım şaşırdım ancak sağ olsunlar 2 gün içinde evime kadar geldiler ekranı değişip gittiler. Bana da bu awcc icun yakın zamanda güncelleme gelecek dediler ama neredeyse 2 ay oldu. Bir de bizim bu G15 serisi her ne kadar Alienware olsa da Inspiron diye geçiyormuş. Ve şu ana kadar g serisi laptoplar da çoğunlukla awcc sağlıklı bir şekilde çalışmıyormuş. (bayağı eski forumlara gittim 2020'den beri bu sorun varmış )

Bilgisayarı İngilizce dilinde kullandığımız zaman bir sorun çıkmıyormuş AWCC ile ilgili, sanırım Türkçe karakterler ile ilgili birkaç sorunu var, en azından ben öyle tahmin ediyorum. Dell'de bu sorunu yakın zamanda bir güncelleme ile halledecekmiş. Ayrıca Inspiron diye geçmiyor, o modelin anakartında bile Alienware logosu var. Komut listesinden silme kısmını anlayamadım, ben normal sildirme yaptığım zaman düzeliyordu.

Bilgisayarı İngilizce dilinde kullandığımız zaman bir sorun çıkmıyormuş AWCC ile ilgili, sanırım Türkçe karakterler ile ilgili birkaç sorunu var, en azından ben öyle tahmin ediyorum. Dell'de bu sorunu yakın zamanda bir güncelleme ile halledecekmiş. Ayrıca Inspiron diye geçmiyor, o modelin anakartında bile Alienware logosu var. Komut listesinden silme kısmını anlayamadım, ben normal sildirme yaptığım zaman düzeliyordu.
Dili bende ing yaptım ancak bu yapılan değişiklik sadece güncelleme hatasına son veriyor. Yine uygulama üzerinden bir özelleştirme yapamıyoruz. İşin kötüsü klavye de ing oldu bende çoğu tr harf ya yok ya da yerleri farklı.
Silme için dediğim kısım hani hem ayarlardan silme hem de komut merkezinden silme şekli var onu diyorum ben. Pcden tamamen kalıyormuş bu şekilde silinirse. Yine güncellemeyi bekleyelim bakalım umarım işe yarayacak şekilde gelir.

Dili bende ing yaptım ancak bu yapılan değişiklik sadece güncelleme hatasına son veriyor. Yine uygulama üzerinden bir özelleştirme yapamıyoruz. İşin kötüsü klavye de ing oldu bende çoğu TR harf ya yok ya da yerleri farklı.
Silme için dediğim kısım hani hem ayarlardan silme hem de komut merkezinden silme şekli var onu diyorum ben. PC'den tamamen kalıyormuş bu şekilde silinirse. Yine güncellemeyi bekleyelim bakalım umarım işe yarayacak şekilde gelir.

Vallahi hocam ben bazı kişilerde dili İngilizce yaparak bazı kişilerde ise ilk dediğim şeyi uygulayarak çözdük, umarım sizinki de düzelir.

Geri
Yukarı