PayBy.me Kart Alamama Sorunu

Arkadaşlar az önce başka bilgisayardan denedim ama gene sonuç aynı. Facebook' tan yazdım cevap da vermediler.
Formu doldururken kullandığınız e-posta ve telefon numarası yerine başka e-posta ve telefon numarası girmeyi deneyin. Olur da kabul ederse ileride sorun çıkma olasılığına karşın size yakın birinin (babanız, anneniz vs.) numarasını girmeniz faydalı olur.

Formu doldururken kullandığınız e-posta ve telefon numarası yerine başka e-posta ve telefon numarası girmeyi deneyin. Olur da kabul ederse ileride sorun çıkma olasılığına karşın size yakın birinin (babanız, anneniz vs.) numarasını girmeniz faydalı olur.

Maalesef olmadı.

Benim kart hangi kargo firmasıyla payby.me yetkilileri çalışıyorsa çalıştıgı kargo firması benim kartı kendi kart koleksiyonlarına eklesinler. Payby.me iletişim sayfasına da aynı cümleyi yazdım. Benim kartım şube'de gözüküyor ama hangi şube belirsiz. Şube'ye gönderildi. Hangi şube be kardeşim. Üç defa Payby.me iletişim sayfasına yazdım. Sonuç koca bir sıfır. Şimdi kargom nerede butonuna tıklıyorum. Kargo firması alt yapı sorunları yüzünden sorgulama yapılamamaktadır diyor. En çok Dead space 3 ve battlefield 3 oyunlarını alamayışıma üzüldüm.

Hepsini onlarca kez kontrol ettim abi. Doğruluklarından eminim.

Tüm dikkatimi vererek tekrar kontrol ettim. Kesinlikle hepsi doğru.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bilgileri klavyenin üstüne oturarak doldurmayı denedim( addkfafdlaksgmva falan yazdım işte :D ) telefon numarasına da 0555 555 55 55 yazdım kabul etti :) Telefonunuza gelen kodu giriniz dedi. PayBy.me' nin bana garezi var demek ki. Kabul etmiyor yazdığım bilgileri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı