Paycell 3D Secure ekranında hata veriyor

Bütün Technopat üyelerine selam, ben Paycell'in temmuz ayının sonlarına doğru "Paycell karttan ilk harcamaya 10 TL" adlı kampanyasına katılmıştım ve Steam'den oyun alarak harcamamı yapmıştım. Bugün sabah bana kampanyadan 10 TL gelmiş ve ben bu parayı Papara kartıma veya başka bir kartıma yüklemek istiyorum fakat yükleyemiyorum, sebebi de Paycell'in 3D Secure ekranında hata veriyor olması. Ben bu parayı nasıl başka kartıma hiçbir şekilde azalmadan, komisyon çekmeden çekebilirim? Bu arada şunu da demeyi unuttum, banka hesabınıza gönderin veya ATM'den çekin vs. diye öneride bulunmayın çünkü banka hesabım yok ve ATM'den gidip çekmek istemiyorum.

Papara'ya Paycell ile yukleme yapiliyor ama 10 TL yuklersen 10, 20TL ister. Ondan onaylamiyor olabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220805-091128_Papara.jpg
    Screenshot_20220805-091128_Papara.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Papara'ya Paycell ile yukleme yapiliyor ama 10 TL yuklersen 10, 20TL ister ondan onaylamiyor olabilir.

Hayır hocam onunla alakası yok kartı onaylamak için gelen 3D Secure ekranında Paycell hata veriyordu ve Papara da Paycell hata verdiği için hata verip kartı eklemiyordu, fakat artık gerek kalmadı parayı Google Play'de harcadım.

Geri
Yukarı