Paycell vs Tosla

İkisini de kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Paycell'in kampanyaları daha çok görünüyor, ama kampanya parası bazen geç veriyor, bazen vermiyor. Tosla anında veriyor. Paycell'i bir ay kullanmadığınızda 1 TL alıyor, Tosla 3 TL alıyor. Paycell'de kullanım ücreti yok, Tosla' kullanım ücreti yıllık 12 TL. Paycell, Turkcell ödeme ve elektronik para hizmetleri anonim şirketi'ne ait, Tosla, Akbank'ın alt şirketi olan aköde şirketine ait. Başka sorunuz varsa alayım. Bana göre Tosla daha iyi ama. Mesela ben ödeme sistemi bozuk bir siteden alışveriş yapınca Paycell parayı tahsil ediyordu (bunun hakkında e-posta attım, hala cevap gelmedi, cevap vermemesi de önermeme sebeplerim arasında), fakat Tosla güvenlik için parayı tahsil etmiyordu.

Şunu da söyleyeyim, eğer yükleme yaptığınız şok Market'in kasaları dokunmatik ekranlı kasa değilse yüklenmiyor. Ama dokunmatik ekranlı kasaysa 2 TL işlem ücretiyle yükleniyor. Fakat Tosla'ya her şok Market'ten yükleniyor.

@neqetria beni de ciddiye alırsanız sevinirim, yaklaşık 1 yıldır ikisini de kullanıyorum çünkü.

Hocam yanlış biliyorsunuz Tosla'nın kullanım ücreti tek seferlik 12 TL kayıt olurken çekiyor bir daha çekmiyor.

Yapın hocam. Bilgilerinizi sızdıramazlar. TCMB ve BDDK denetliyor.

Hocam sızsa ne olacak zaten sızmış sızdığı kadar 3 saat araştırın siz bile bulursunuz bu verileri.

Paycell var ama hiç kullanmadım. Para yatırma ücreti ya da aylık ücret alıyor mu bilmiyorum. Tosla güzel gibi geldi ama onun da aynı şekilde bilmiyorum ücretlerini. Hangisi daha az para çeker?
Paycell komisyonlu kampanya , Tosla komisyonsuz kampanyasız.

Kesin mi? Yıllık 12 TL yazıyordu kullanım ücreti. Tek seferlikse iyiymiş.

Hocam üyelik ücreti diyor ben bu ücret gelmeden önce üye olduğumdan benden alınmadı. Technopat'ta eski üyelerdende alınacak yazıyordu ama garip bir şekilde benden ve yine eski üye olan arkadaşımdan alınmadı. Başkalarından alındı mı bilmiyorum. Zaten tek seferlik ilk para yüklediğiniz 12 TL'yi alıyor diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230219-212926_Vivaldi Browser.jpg
    Screenshot_20230219-212926_Vivaldi Browser.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 36
Hocam üyelik ücreti diyor ben bu ücret gelmeden önce üye olduğumdan benden alınmadı. Technopat'ta eski üyelerdende alınacak yazıyordu ama garip bir şekilde benden ve yine eski üye olan arkadaşımdan alınmadı. Başkalarından alındı mı bilmiyorum. Zaten tek seferlik ilk para yüklediğiniz 12 TL'yi alıyor diye biliyorum.
Ben de bundan önce kayıt oldum ama sanırım ilk yaptıklarında yıllık 12 TL'ydi, değiştirmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı