Paycell vs Tosla

Yanlış bilgi
Paycell var ama hiç kullanmadım. Para yatırma ücreti ya da aylık ücret alıyor mu bilmiyorum. Tosla güzel gibi geldi ama onun da aynı şekilde bilmiyorum ücretlerini. Hangisi daha az para çeker?

Tosla sadece para çekmede 1 TL alıyor. Akbank harici Tosla bu arada Papara'dan daha iyi. PTT para yatırmada 1.50, Tosla ücretsiz, Papara 25 kurus alıyor. Bakiye sorgulama Tosla ücretsiz, Paycell çoğu seyden komisyon alıyor, Tosla almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tosla sadece para çekmede 1 tl alıyor akbank harici tosla buarada papara dan daha iyi ptt para yatırma 1.50 tosla ücretsiz papara 25 kurus alıyor bakiye sorgulama tosla ücretsiz paycell çog seyden komisyon alıyor tosla almıyor
Paycell ve Papara daha çok komisyon aldığı söylenebilir ama PTT ile para çekme yanlış bilgi. PTTmatik bir ortak ATM'dir Tosla'ya göre. Ortak ATM üzerinden 499 TL'ye kadar ücretsiz yatırabilirsiniz. Ondan sonra %1,15 + 1,5 TL komisyon keser. Akbank ATM ile herhangi bir ücret yok para yatırırken. Para çekerken ise ortak ATM'lerden %1,15 + 1,5 TL oranında komisyon keser. Yani sabit 1.50 TL diyemeyiz, 1.50 TL üstüne paranın %1,15'i kadar komisyon da eklenir. Ek olarak PTTmatik üzerinden Tosla bakiyesi sorgulanmıyor. Denemiştim, banka izni olmadığına dair uyarı verdi.

Geri
Yukarı