Payday 2 "0xc000007b" hatası

ThePeople

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, Payday 2 aldım ve oyunu açmaya çalıştığım zaman, bu hatayı gördüm. 90 dakika boyunca bu hatayla uğraştım düzelmedi. Hatta Dependecy Walker'la eksik olan DLL'leri de yükledim ama aynı hata devam etti. Belki siz yardım edersiniz diye düşündüm. Umarım bir bilen olur.

Sistem özelliklerim:
  • GPU: Nvidia Geforce GT745M
  • CPU: İntel Core i7 4702MQ 2.2Ghz
  • RAM: 8GB
  • İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64bit
Bunlar da screenshootlar:
DP Hata Raporu.pngDLL Hatası.png

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll tabanlı hata alıyorsunuz. Bu hata eski Windows sürümlerinde -ki siz de Windows 7 kullanıyorsunuz- alınıyor. PAYDAY 2'de çoğu kişi bu hatayı alıyor. Çözüm olarak en kolay yolu sisteminizi Windows 10'a terfi etmek. Ya da aşağıdaki güncelleme ile belki çözülebilir.
Aynı sorunu yaşayan bir kullanıcı sorunu Windows 10'a güncelleyerek çözdü.
Bir yerde yanlışlık yapmışsınızdır. Rehberi iyi takip edin. Hala yapamazsanız TeamViver ID ve şifre paylaşın uzak bağlantıdan ben yapayım.

C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll tabanlı hata alıyorsunuz. Bu hata eski Windows sürümlerinde -ki siz de Windows 7 kullanıyorsunuz- alınıyor. PAYDAY 2'de çoğu kişi bu hatayı alıyor. Çözüm olarak en kolay yolu sisteminizi Windows 10'a terfi etmek. Ya da aşağıdaki güncelleme ile belki çözülebilir.

Çözüm
Pek Windows 10 taraftarı değilim.Windows 8.1 yapsam sıkıntı olur mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı