Steam PAYDAY 2: Legacy Collection alınmıyor

Payday Türkiye'de Rusya ve arjantina legacy paketi almayı blockladı, geçmişler olsun bizde 0 TL görünsede alamiyacağız o paketi:') bende Reddit'e post açmıştım orada açıkladılar bana da.

Tek sebebi e** iyi günler.

Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibi. Çok daha öncelerden hesabımda Payday 2 vardı ve şu an ana oyunun da dahil olduğu legacy Collection'u almaya çalıştığımda bu tarz bir hata ile karşılaşıyorum. Paketin içinde DLC'ler bu paketi nasıl alabilirim?

Eki Görüntüle 1905295

Artık 11TL'nin altında oyun satılmadığı için alınmıyor eğer dikkatli bakarsan fiyat değiştirilmiş tarzında bir hata alırsın ben bu oyun için değil ama başka bir oyun paketinden hata almıştım desperados 3 için bir paketti içinde 2 tane 0TL oyun vardı ve satın alma işlemi başarısız oluyordu bende oyunun sadece kendisini almayı denedim ve almayı başardım bu olay sayesinde kimsenin bu Payday 2 paketini alamadığına eminim.

Steam'den gelen yanıt. Umarım yayıncı kısa sürede sıkıntıyı giderir.

Thanks for writing in to report this issue. This is a current known issue that is being worked on. This is happening because One or more of the items in the bundle are priced lower than 0.99 USD.

The publisher has been notified so they can adjust the price, but we do not have information on when this will be fixed. Unfortunately Steam Support is unable to adjust the prices on our end.

Because ı have provided all the information we have for your issue, ı'm closing this help request. If you have an unrelated issue please open a New help request and we will be happy to help.

Sorunun sebebi Steamin fiyat politakasını güncellemesinden dolayı.

Yeni politikada satın alınabilcek indirimsiz en ucuz oyun 11 TL olurken.
Satın alınabilcek en ucuz indirimli oyun fiyatı 5,5 TL olarak değiştirilmiştir.

Oyunu satın alabilmeniz için fiyatın yükselmesi gerekiyor, aksi takdirde satın alamazsınız.

Steam'den gelen yanıt. Umarım yayıncı kısa sürede sıkıntıyı giderir.

Thanks for writing in to report this issue. This is a current known issue that is being worked on. This is happening because One or more of the items in the bundle are priced lower than 0.99 USD.

The publisher has been notified so they can adjust the price, but we do not have information on when this will be fixed. Unfortunately Steam Support is unable to adjust the prices on our end.

Because ı have provided all the information we have for your issue, ı'm closing this help request. If you have an unrelated issue please open a New help request and we will be happy to help.

Bu sorunu bildirmek için yazdığınız için teşekkür ederiz. Bu, üzerinde çalışılan bilinen güncel bir sorundur. Bu durum, paketteki bir veya daha fazla öğenin 0,99 USD'den daha düşük fiyatlı olması nedeniyle meydana gelmektedir.

Fiyatı ayarlayabilmeleri için yayıncı bilgilendirildi, ancak bunun ne zaman düzeltileceği hakkında bir bilgimiz yok. Ne yazık ki Steam destek bizim tarafımızdan fiyatları ayarlayamıyor.

Sorununuz için elimizdeki tüm bilgileri sağladığım için bu yardım talebini kapatıyorum. Eğer alakasız bir sorununuz varsa lütfen yeni bir yardım isteği açın ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Çevirisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı