Çözüldü Payday 2: Legacy pack alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Screwedd

Centipat
Daha fazla  
Payday 2 manyağı birisi sayılabilirim, az önce DLC'lerine bakarken fark ettim ki legacy pack ücretsiz olmuş. Almaya çalıştım ancak olmadı. Bunun sebebi nedir ya da nasıl düzeltebilirim? (oyun kütüphanemde var)

Dosya Ekleri

• 1692183106605.png
    1692183106605.png
    78,1 KB · Görüntüleme: 4.277
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Payday Türkiye'de Rusya ve arjantina legacy paketi almayı blockladı, geçmişler olsun bizde 0 TL görünsede alamiyacağız o paketi:') bende Reddit'e post açmıştım orada açıkladılar
Ayrıntılar'a basıp sepete ekle dedikten sonra sepetinizden siparişi tamamlamaya çalışın kart bilgisi istiyor ben doldurdum ama yine olmadı o şekilde deneyin umarım benden ya da buradaki herhangi birinden para çekmezler :)

Paket ücretsiz olmadı, çeşitli sebeplerden ötürü sadece bizim ülkemizde ücretsiz görünüyor. Steam tarafında olan bir hata, düzeltildikten sonra paket olması gereken fiyata çıkacaktır. Alınamaması çok doğal...

Payday 2 manyağı birisi sayılabilirim, az önce DLC'lerine bakarken fark ettim ki legacy pack ücretsiz olmuş. Almaya çalıştım ancak olmadı. Bunun sebebi nedir ya da nasıl düzeltebilirim? (oyun kütüphanemde var)

Steam'in geçen hafta uyguladığı politikadan dolayı alamıyoruz. İndirimli oyun fiyatı 5.5 lira altına düşerse satışı engelleniyor. Bu henüz başlamadı diyenler olmuş yanlış biliyorlar.

Steam'in geçen hafta uyguladığı politikadan dolayı alamıyoruz. İndirimli oyun fiyatı 5.5 lira altına düşerse satışı engelleniyor. Bu henüz başlamadı diyenler olmuş yanlış biliyorlar.

Ya arkadaşım alakası yok yanında 3 tane oyun almaya çalışıyorum yine alamıyorum paketle ilgili bir sorun var, ya bug oldu alınamıyor ya da arkadaşın dediği gibi Türkiye'ye legacy pack almayı yasakladılar.
Görsel 1 Sepetim;
1692645685779.png

Görsel 2 Ödeme Kısmı;

1692645734632.png

.

Ya arkadaşım alakası yok yanında 3 tane oyun almaya çalışıyorum yine alamıyorum paketle ilgili bir sorun var, ya bug oldu alınamıyor ya da arkadaşın dediği gibi Türkiye'ye legacy pack almayı yasakladılar.
Görsel 1 sepetim;
Eki Görüntüle 1911910
Görsel 2 ödeme kısmı;

Eki Görüntüle 1911913

Gayet de doğru arkadaşın açıklaması. Önemli olan sepetin toplam tutarı değil. Oyun başına minimum fiyatın 5.5 TL üzeri olması. Sadece bu oyun değil mesela Metro 2033 Redux 4.65 TL gözüküyor, Metro: Last Light Redux 3.10 TL onlarda alınamıyor fiyat sebepli.

Payday Türkiye'de Rusya ve arjantina legacy paketi almayı blockladı, geçmişler olsun bizde 0 TL görünsede alamiyacağız o paketi:') bende Reddit'e post açmıştım orada açıkladılar
Hocam bu yani fiyat düzenlemesi yapılana kadar mı alınamayacağı anlamına geliyor? Yani zam gelene kadar yoksa kalıcı veya uzun süreli mi bi bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı