Payday 2 Ücretsiz Oldu

Bu oyun neredeyse herkeste var.
Bende yoktu hocam. Beleşe konduk.

Neredeyse her indirimde indirime giren, ölü fiyatına satılan oyunlardan birisiydi. Vermeselerdi de olurdu. Sonra bunları belirtince de halinize şükreden diyen tayfa geliyor. Arkadaşlar, Steam'e rakip platform istiyoruz. Bunların bedava oyun dağıtarak Steam'e rakip olabilmesi mümkün değil, bedava oyun da bir yere kadar.

Neredeyse her indirimde indirime giren, ölü fiyatına satılan oyunlardan birisiydi. Vermeselerdi de olurdu. Sonra bunları belirtince de halinize şükreden diyen tayfa geliyor. Arkadaşlar, Steam'e rakip platform istiyoruz. Bunların bedava oyun dağıtarak Steam'e rakip olabilmesi mümkün değil, bedava oyun da bir yere kadar.
Haklısınız hocam. Steam'e rakip olma imkanı yok böyle.

Hocam bu platform Steam'in abdest suyunu bile getiremez ve hep böyle kalacak büyük ihtimalle. Bilmiyorlar bu işi. Steam ilklerden.

@CEO of SM Technology bilmemesinin yanı sıra sırf bedava oyun dağıttığından dolayı körü körüne savunan kitlesi var. Arkadaşlar, bedava oyunları tabii ki kütüphanenize ekleyeceksiniz. Kütüphaneye eklemek hakkınız ama sırf bedava oyun dağıtıyor diye de eksiklerini göz ardı etmemek lazım. Umarım bir gün Steam'e rakip olabilir diyeceğim de zor, bedava oyun dağıtarak bir yere varamazlar. Önce Launcher'lerindeki eksiklikleri kapatmaları gerekiyor.

@CEO of SM Technology bilmemesinin yanı sıra sırf bedava oyun dağıttığından dolayı körü körüne savunan kitlesi var. Arkadaşlar, bedava oyunları tabii ki kütüphanenize ekleyeceksiniz. Kütüphaneye eklemek hakkınız ama sırf bedava oyun dağıtıyor diye de eksiklerini göz ardı etmemek lazım. Umarım bir gün Steam'e rakip olabilir diyeceğim de zor, bedava oyun dağıtarak bir yere varamazlar. Önce Launcher'lerindeki eksiklikleri kapatmaları gerekiyor.
Hocam içerik üreticilerinin yorumları silebilme özelliği direkt eleme sebebi bence. Steam'in ne güzel akıllıca bir sistemi var. Son zamanlarda kötü yorum bombardımanı gelirse bunu belirtiyor. Ayrıca milletin o kadar saati ve oyunu var Steam'de. Devrim niteliğinde bir şey olmadıkça Epic'e geçmez kimse. Steam'le aynı olsa bile.

İçerik üreticilerinin yorumlarını silebildiğini ilk kez sizden duyuyorum. Epic Games böyle saçma sapan şeyler eklediği sürece Steam'in yanına bile yaklaşamayacak. Her neyse bedava oyunumuzu alıp kenara çekilelim, yapacak bir şey yok.

Haha ben gittim Steam'den aldım iyi ki almışım hiç pişman değilim Epic beleş oyun dağıtsa dahi almam.

Geri
Yukarı