Payday 2 Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Payday 2 Ücretsiz

Epic Games Store bu hafta Starbreeze Studios yapımı Payday 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Normalde 76 TL değerindeki hırsızlık temalı oyun, geçtiğimiz haftaki Midnight Ghost Hunt‘ın yerini almış durumda. 2013 yılında piyasaya sürülen Payday 2, orijinal Payday’in devamıydı ve milyonlarca kopya satarak çok daha başarılı oldu. Oyunun Epic Games Store sayfasındaki açıklaması ise şu şekilde: […]

Devamı: Payday 2 Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu oyun neredeyse herkeste var. Oyun güzel, kötü demiyorum da neredeyse herkeste olan oyunu bedava yapmanın pek mantığı yok ki zaten serinin üçüncü oyunu da çıkacak. Serinin üçüncü oyunu çıkacağından dolayı bedava yapıldığını düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1812608
Epic Games Store bu hafta starbreeze studios yapımı Payday 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Normalde 76 TL değerindeki hırsızlık temalı oyun, geçtiğimiz haftaki midnight ghost hunt‘ın yerini almış durumda. 2013 yılında piyasaya sürülen Payday 2, orijinal Payday'in deva mıydı ve milyonlarca kopya satarak çok daha başarılı oldu. Oyunun Epic Games Store sayfasındaki açıklaması ise şu şekilde: […]

Devamı: Payday 2 Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Keşke beleşe vermeselerdi. Az da olsa kaliteli bir kitlesi olan bir oyun Payday 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke beleşe vermeselerdi. Az da olsa kaliteli bir kitlesi olan bir oyun Payday 2.
Ben bu oyunun yeni oyunculari etkisi altina alacagini sanmiyorum muhtemelen bir iki gun sonra Valorant oynamaya devam ederler. Has kitle yerinde kalir yani.

Bu oyun neredeyse herkeste var. Oyun güzel, kötü demiyorum da neredeyse herkeste olan oyunu bedava yapmanın pek mantığı yok ki zaten serinin üçüncü oyunu da çıkacak. Serinin üçüncü oyunu çıkacağından dolayı bedava yapıldığını düşünüyorum.
Bende yoktu hocam. Beleşe konduk.

Geri
Yukarı