Payday önerir misiniz?

Hangi oyun'u tavsiye edersiniz ?

• PayDay

Oy: 0 0,0%
  • CS:GO

Oy: 3 60,0%
  • Witcher 3

Oy: 2 40,0%
  • H1Z1

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Charle

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir oyun almak istiyorum ama Payday ile CS:GO arasında kaldım. Siz ne tavsiye edersiniz ?

Cs Go al Kesinlikle Çünkü payday 1 alcaksan düşük grafik olmasada yane cs go hem online hem hırs falan yapıyon hele bir arkdaşın varsa kesin cs go yane ama payday 2 ise az oynanışı var ondan dolayı cs go :D

PC'n iyiyse ve Survival seviyorsan H1Z1 çok iyidir fakat FPS seviyorsan Payday değil CS:GO almalısın.

Payday sakın alma bence. Bir yıl önce almıştım 7 tl olmuştu indirimle. İlk hafta çok iyiydi zaten o aralar oyun tutulmaya başladı. Sonra her hafta güncelleme ve yeni dlc gelmeye başladı 40 ı aşkın dlc var ekstra bunlar da para vermen lazım yoksa işin zor.

Witcheri bu oyunların yanına koyman çok büyük bir hakaret olmuş güzelim oyuna.:eek:
Şaka bir yana pc iyise kesin witcher al ulturada grafikler çok mükkemel iyi değilsede al hikayesi çok güzel tüm dlcler ile alınca en az 1000 saat oynanış var açık dünya görevleri,hikaye görevleri, zaten ek paketler ayrı bir oyun gibi resmen.(y)
Ama biraz karışık benim gibi rpg cahili birisi isen başlarda baya zorlanacaksın alışınca çok akıcı geliyor.
CSGO'ya gelirsek oyunun devri bitti artık çıldırmak istiyorsan alabilirsin senin kararın.
Payday'de öyle herkes son seviye yada hile çok fakir kalıyorsun dlc almadan bir şey yapman çok zor.
H1Z1'ise buglar yüzünden çıldırabileceğin oyun fiziklerine anlam veremiyeceğin bir oyun.:D

CS GO ya hazır başlamamışken hiç bulaşma derim. Gaben iyice paragöz oldu. İşi gücü yeni kasa vs. İnatla hileye çare bulmuyorlar.

Payday ise arkadaşlarında dediği gibi indirimdeyken full paket almalısın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı