Paylaşılan hesapta şifre değiştirildi

türkishlokum

Centipat
Hepinize merhabalar öncelikle. Ben bir gün bilgisayarım bozuldu ve arkadaşıma verdim. Bilgisayar 12 yıllıktı, bitmişti. Ben de arkadaşıma verdim. Kendisi bilgisayarı 10 dakikalığına açabilmiş ve 1 hesabımı almış. Bir şey demedim ve beraber kullanmaya karar verdik. Ama az önce şifreyi değişti ve beni hesaptan çıkardı. Ve şimdi giremiyorum ve 2 aşamalı doğrulamayı açmış. Benim önemli hesabım değildi ama oynadığım bir oyun da o hesaba bağlı ve hesap 100 TL civarı ediyor. Peki ben bu hesabı nasıl alabilirim? Aklımda bazı şeyler var ama yasa dışı diye yapmak ve söylemek istemiyorum. Sizce başka şekilde hesabımı geri alabilir miyim? Teşekkürler.

Hesabın e-postasını da değiştirdiyse alamazsınız. Geçmiş olsun.
Bu arada arkadaşınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İlk e-posta adresi size ait ise Steam destek ile görüşüp hesabınızı geri alabilirsiniz.
Arkadasina durumu duzgun bir dille anlat ve hesabini geri iste. Eger hesabi vermek istemezse hesabinin ilgili destek hattina yazip hesabi geri almaya calis ve bu arada bundan sonra da kimseye hesabini verme.
Hesabın açıldığı ilk e-posta konu sahibinin ise kolayca alabilir.

Konuş arkadaşınla böyle bir şey neden yaptığını sor bence, eğer kayıtsız kalıyorsa seni dinlemiyorsa kes alakayı bir daha hiç işin olmasın onunla. Bilgisayarında da yeni bir hesap açarsın bir daha da asla kimseye vermezsin.

Ana hesabım değildi ama neredeyse 7 yıllık bir hesapdı. Çok şeye bağlıdı, ne yaptıysam da vermiyor Discord'dan engellemiş Google'ye durumu anlattım ama zor gibi. Ya da evine gidip kapısını açmasını söyleceğim...

Yeni konular

Geri
Yukarı