PayPal bakiye gözükmeme sorunu

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Paypal kartıma para yükledim(Teb atm ile). Fakat sitede bakiye 0 gözüküyor. Ebay üzerinden ürün alamya çalışıyorum ve alamıyorum. Bu sorun nasıl düzeltilir? @er36po

Evet ama öbür türlü bakiye kısmı gözükmüyor. Bakiye 0 yazıyor. Ebay üzerinde alışveriş sonrası ise Kartınızı tanımlayın diyor. Fakat zaten tanımladım. @Recep Baltaş @Ali Güngör @er36po

Daha doğrusu şöyle söyleyeyim;Paypal kartımı aktif etmeme rağmen ebay üzerinden alışveriş yapamadım ve bu işlemi tamamlamadan önce kartınızı onaylayın yazısı geldi. Paypal müşteri hizmetlerini aradım ve konu çözüldü. 2. bir alışveriş yapmaya çalışıyorum şu anda ve aynı hata yine oluyor. Esas olay bu aslında @er36po

@Ali Güngör, Sorunu müşteri hizmetlerine belirttim. Kart onayı zaten yapıldı diyorlar. Görünüşe göre asıl sorun, kartın yeni olduğu için güvenlik duvarının almak istediğim ürüne onay vermemesi. Bu sorun hakkında bilgin var mı abi? Sırf kart yeni diye güvenlik duvarı izni mi olurmuş? Saçmalık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı