Paypal-Ebay Kod Sorunu

Shiro

Hectopat
İyi günler...
Arkadaşlar Msi gt680r adlı bilgisayarım için kart siparişinde bulunacağım. Fakat paypal sitesi bana dört haneli kodu bir türlü vermiyor.
Kredi kartımdan 3 tl çekildi fakat kod gelmiyor. Aradan 6 gün geçti ve kod gelmediği için yeni kod göndermesini söyledim. Bu kod ne zaman geliyor?
24 saat içinde kredi ekstresinde gözükeceğini söylüyor. Bankayı aradım kod gelmedi paypal ile ilgili dediler. Telefona geliyor dediler.
Sizin başınıza böyle bir durum geldi mi?
Lütfen yardımcı olun.
Teşekkürler.

İyi günler...
Arkadaşlar Msi gt680r adlı bilgisayarım için kart siparişinde bulunacağım.Fakat paypal sitesi bana dört haneli kodu bir türlü vermiyor.
Kredi kartımdan 3 tl çekildi fakat kod gelmiyor.Aradan 6 gün geçti ve kod gelmediği için yeni kod göndermesini söyledim.Bu kod ne zaman geliyor?
24 saat içinde kredi ekstresinde gözükeceğini söylüyor.Bankayı aradım kod gelmedi paypal ile ilgili dediler.Telefona geliyor dediler.
Sizin başınıza böyle bir durum geldi mi?
Lütfen yardımcı olun.

Ben ininal kart ile başarılı olmuştum. Online işlem merkezinden bakmayı dendiniz mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı