PayPal nedir?

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Selam bu konuyu kafam karıştığı için açtım netleştirmek istiyorum. PayPal ayrıca bir kredi kartı türü mü? Yoksa bir kredi kartı hesabı falan mı? Tam olarak nedir PayPal?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bu konuyu kafam karıştığı için açtım netleştirmek istiyorum. PayPal ayrıca bir kredi kartı türü mü? Yoksa bir kredi kartı hesabı falan mı? Tam olarak nedir PayPal?

PayPal, internet üzerinden çalışan Online bir ödeme sistemi. Kredi kartı kullanarak veya kullanmayarak, internet üzerinden güvenli alışveriş yapılmasını ya da istenilen kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para gönderilmesini sağlar.

Devlet tarafından para takibinin yapılamadığı bu nedenle Türkiye'de yasaklanan ödeme sistemi.

Son düzenleme:
İninal veya Papara sisteminin global versiyonu. Yurt dışına para gönderilebiliyordu.

Tayyip emmi zamanında Türkiye'de yasakladı, yaptığı mantıklı hiçbir icraat yok zaten.

İninal veya Papara sisteminin global versiyonu. Yurt dışına para gönderilebiliyordu.

Tayyip emmi zamanında Türkiye'de yasakladı, yaptığı mantıklı hiçbir icraat yok zaten.

Türkiye, Paypal'ın diğer ülkelerde anlaşmaya vardığı sözleşmenin aynısını istedi, Paypal reddetti. Türkiye'lik bir olay yok.

Geri
Yukarı