PayPal Türkiye'ye Geri Gelir mi?

PayPal Geri Gelir mi ?

• Gelir

Oy: 5 10,2%
  • Gelmez

Oy: 44 89,8%

• Oy verenlerin toplamı
    49

Iron

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Soru belli sizce geri gelir mi, gelmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten PayPal'ı kapatıp yerine İnial, Papara gibi firmalar gelsin diye yaptılarsa büyük hata PayPal'la alışveriş yapmak çok rahat ve güvenli oluyordu. Gelmesini çok istiyorum ama hiç ışık yok gibi.

Resmen Afrika ülkeleri gibi olduk. Resim alıntıdır.

Dosya Ekleri

• Paypal-Hangi-Ulkelerde-Kullanılmıyor.png
    Paypal-Hangi-Ulkelerde-Kullanılmıyor.png
    153,2 KB · Görüntüleme: 224
Bu ülkede zamanında Youtube'nin bile yasaklanmasından sonra Paypal'ın hiç geleceğini sanmam. Wikipediyi unutmayalım.
Bir ara Firefox ile VPN kullanmadan girebiliyordum. Galiba sadece bende oluyordu. Artık olmuyor. :D
Gerçekten PayPal'ı kapatıp yerine İnial, Papara gibi firmalar gelsin diye yaptılarsa büyük hata PayPal'la alışveriş yapmak çok rahat ve güvenli oluyordu. Gelmesini çok istiyorum ama hiç ışık yok gibi.
İninal gibi olaylar çok saçma. Çocuklar için kredi kartı nomalde yasak fakat bu kart ile neredeyse istediklerini yapabiliyorlar.

Nedeni Paypal'ın işlem bilgilerini Türkiye'de değil de başka bir ülkede depolamasıydı. Ofisi Türkiye'de açmadılar diye gönderdiler diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı