PayPal Türkiye'ye Geri Gelir mi?

PayPal Geri Gelir mi ?

• Gelir

Oy: 5 10,2%
  • Gelmez

Oy: 44 89,8%

• Oy verenlerin toplamı
    49
İnternette araştırırken PayPal yetkilileri tekrardan hizmet vermek için çalışıyoruz tarzı cevaplar vermiş soran insanlara. Belki bir ihtimal umut vardır.

Umutun olmasının sebebi bence tamamen maddi. Burada kurallar belirlenmediği için (diğer ülkelerdeki piyasa kuralları, kar marjı vs) birçok firma Türkiye'de kar yapıyor. Ki bazı şirketler var dünyada en çok burada kar yapıyormuş.(kaynağı ve firmayı söyleyemem, ayrıca sadece bir duyum)

Türkiye'de şube açılması istendi ( Sebebi Türkiye'de Vergi Mükellefi olmaları ve yaptıkları ticaret karşılığında normal bankalar gibi vergi vermeleri. ) Bunu reddettikleri için Türkiye'de kullanamıyoruz diye biliyorum. Geri geleceğini düşünmüyorum.

Geçen gün mesaj gönderdim hala bir gelişme olmadığını belirttiler. Global ödeme yönteminin Türkiye de geçmemesi çok büyük bir problem. Umarım anlaşma sağlanır.
Sayın metehan ....... ,

PayPal'ın Türkiye'deki faaliyetleri konusunda PayPal ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.
yerel düzenleyici kuruluş olan BDDK ile müzakereler devam etmekte olup, şu an elimizde somut bir bilgi bulunmamaktadır. Türkiye’deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bir gelişme olduğunda sizlere e-posta ve web sayfamız aracılığıyla bilgi sağlanacaktır.
PayPal'a ve hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür eder, sevdiklerinizle beraber güzel bir gün geçirmenizi dilerim.

Yardımcı olabileceğim başka bir konu varsa lütfen belirtin.
Saygılarımla,
Mehmet
PayPal

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı