PayPal üzerinden ödeme alma

SyLeNCe

Kilopat
Daha fazla  
Elimde sorunlu bir NZXT Kraken X61 var. NZXT ile görüştüm ve ürünü değişim için istiyorlar. Bize kargo ile yolla. Ürün bize ulaştığında biz size Paypal üzerinden kargo ücretini geri ödeyelim diyorlar.

Ben bu parayı Paypal üzerinden nasıl geri alabilirim? Bu konu da bana yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla UPS alıcı ödemeli uluslararası kargo taşıyor.

UPS'den bir araştırın derim, olabiliyorsa NZXT ile görüşün. Ama soğutucunun kargosu aletten pahalı tutabilir :)

Genelde markalar bu yüzden ürünü parçalayıp videosunu atın derler, ilginç

Son düzenleme:
PayPal hesabınıza yatırılır. Sizde o hesaba başka bir banka kartını ekleyerek hesaplar arası transferden yararlanarak banka kartınıza aktarabilirsiniz parayı.

PayPal kart olarak çok işimizi görmüştü, hesaplar hala kullanılıyor ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PayPal olmadan yurtdışı alışverişi yapmamalarını öneriyorum genellikle çünkü adamlar geri ödeme yapmak istediği zaman PayPal kullanıyorlar.

PayPal hesap I-BAN olarak karşıya verilir yurtdışından PayPal'a para yatırmada sorun olmaz. Hesaba yatan para ekleyeceğiniz banka kartına transfer edilebilir. Bu kadar bunun nesini anlamıyorsun ben yapıyorum arkadaşım. Yurtdışına para yolladın mı ? Hadi ondan sorun yaşadın :) Artık kime yollamaya çalıştın bilmiyorum o kişiye söyle sana para yollasın bakalım ne olacak ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı