Steam Pazar satışı sonrası bekleyen bakiye nedir?

Thrxvision

Kilopat
Merhaba.
Steam pazarıma koyduğum itemlerin satıldığını fark ettim. Fakat fiyatlarının altında "bekleyen" durumunu gördüm. Steam uygulamasındaki "bekleyen" bakiye miktarıyla siteden kontrol ettiğim miktar aynı değil. Sistemsel bir sorundan dolayı mı böyle gözüküyor? Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Ayrıca satmış olduğum paketler kullanıcının envanterinde gözükmüyor. Herhangi bir olası durumda kullanıcının açmış olduğu paketlerin iadesi yapılabilir mi?

adc32a03-7a01-4272-9a33-13cd0a25f57f.jpg

c7f78768-cb12-45e5-9958-418d76e384cd.jpg

Screenshot_1.jpg

da6f44bb-d8f0-49ec-a975-9190337bb655.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bir sürede bakiyenize dönüşür. Bazen oyun iade edildiğinde de aynı şekilde alıyorsunuz bakiyeyi. 3-4 güne veriyor.

Steam şüpheli gördüğü alışverişleri incelemeye alıyor. Bana çok oldu bu ve yeni geldi sanırım, yeni dediğim de 1-2 ay önce. Üstüne tıklayınca ne zaman kullanabileceğini görebiliyorsun.

Merhaba.
Steam pazarıma koyduğum itemlerin satıldığını fark ettim. Fakat fiyatlarının altında "bekleyen" durumunu gördüm. Steam uygulamasındaki "bekleyen" bakiye miktarıyla siteden kontrol ettiğim miktar aynı değil. Sistemsel bir sorundan dolayı mı böyle gözüküyor? Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Ayrıca satmış olduğum paketler kullanıcının envanterinde gözükmüyor. Herhangi bir olası durumda kullanıcının açmış olduğu paketlerin iadesi yapılabilir mi?

Eki Görüntüle 1807652

Eki Görüntüle 1807648

Eki Görüntüle 1807649

Eki Görüntüle 1807650
Merhaba şu konuya bakabilirsiniz.

Merhaba.

Eki Görüntüle 1807652

Eki Görüntüle 1807648

Eki Görüntüle 1807649

Eki Görüntüle 1807650
24 saat sonra hesabina eklenecek o bakiye.

Steam şüpheli gördüğü alışverişleri incelemeye alıyor. Bana çok oldu bu ve yeni geldi sanırım, yeni dediğim de 1-2 ay önce. Üstüne tıklayınca ne zaman kullanabileceğini görebiliyorsun.

Yıllardır var bu hocam, ben 2 senedir yaşıyorum bunu.

Benim korkum, aktif ettiğim oyunun kütüphaneden silinmesi... Başıma iki kere geldi.

Birini Key olarak girmiştim. The Surge oyunu için, diğeri inceleme için gönderilen oyundu, Bir süre sonra kütüphanemden silindi.

İnanılmaz saçma bir sistem, ben 0.03 dolarlık bir skin satıyorum alacağım para 0.01 dolar, bunu bile bekletiyor.

Geri
Yukarı