Steam Pazardaki itemi nasıl alınabilir?

O kadar süreyi beklemek yerine maksimum 30 dakika sürecek skin alma işini yapması daha mantıklı.
Ancak hem sitede komisyon yiyecek hem satarken komisyon yiyecek. Yarı fiyatı falan geçer hesabına.

Oyun alıp iade et aldığın oyun fark etmez kart ile al cüzdana iade et, girmene bile gerek yok oyunu beğenmedim ya da sürekli çöküyor demen yeterli.

Hocam 3. parti sitelerde kişiler daha ucuza satıyor skinleri. Kim neden Steam fiyatına skin alsın ki? %20 indirimli bir skin bulsa direkt alıp satabilir.

İşte hocam, o sitede skin almak için örneğin skin 9 TL ise mesela senin 10.5 TL falan yüklemen gerekiyor, skini aldı envanterine geldi diyelim. Steam satarken de komisyon alacak. 9 TL'lik skinden 3 TL komisyon alıyor Steam.

1 kereliğine dediğin gibi yaparsan iaden kabul edilir. Sonrasında da kabul edilir ama kötüye kullanımdan iade hakkını kaybedebilirsin.

Yanlış bilgi. İade hakkını kaydetme olayı çok başka ve sınırları zorlaman gerekiyor.

130 tane oyunu satın alıp hepsi ile kart kasıp 300 TL profit yapıp sonrasında bir bilet ile 2 saati geçmemiş oyunları yani 78 adet oyunu iade aldım, kartlarım bende kaldı oyunların birazı da bende kaldı fakat büyük kar yapmıştım yakın zamanda. Ve hala aktif olarak kullanabiliyorum hesabımı kısıtlama gelmedi.

İşte hocam, o sitede skin almak için örneğin skin 9 TL ise mesela senin 10.5 TL falan yüklemen gerekiyor, skini aldı envanterine geldi diyelim. Steam satarken de komisyon alacak. 9 TL'lik skinden 3 TL komisyon alıyor Steam.

Hocam sanırım anlamadınız. Sitede 9TL'lik bir skin için maksimum 9.5 TL ödersiniz. Ayrıca skinler Steam fiyatına değil indirimli olarak satılıyor ki insanlar 3. parti sitelerden alsınlar. 9.5 TL'ye 13 TL'lik bir skin alınabilir. O skini de Steam'de satarsa 10 TL hesabına geçer.

Hocam sanırım anlamadınız. Sitede 9TL'lik bir skin için maksimum 9.5 TL ödersiniz. Ayrıca skinler Steam fiyatına değil indirimli olarak satılıyor ki insanlar 3. parti sitelerden alsınlar. 9.5 TL'ye 13 TL'lik bir skin alınabilir. O skini de Steam'de satarsa 10 TL hesabına geçer.
Şimdi anladım hocam. Evet o da mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı