PC 1 ay sonra açıldı, açılırken mavi ekran veriyor

Mert Mağden

Kilopat
Daha fazla  
Dediğim gibi bilgisayarı 1 ay, daha fazla da olabilir, kullanmadım. İnternetimi kapattığım için. Şimdi ise bilgisayarı açtığımda oyuna giriş veya girmesem bile 30 dakika sonra bilgisayar dönüyor, mavi ekran veriyor veya reset atıyor. Bir yardım olursa sevinirim, online olacağım. Cevap verebilirim sanırım bu özet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi bilgisayarı 1 ay, daha fazla da olabilir, kullanmadım. İnternetimi kapattığım için. Şimdi ise bilgisayarı açtığımda oyuna giriş veya girmesem bile 30 dakika sonra bilgisayar dönüyor, mavi ekran veriyor veya reset atıyor. Bir yardım olursa sevinirim, online olacağım. Cevap verebilirim sanırım bu özet.

Merhaba dostum,

Kullanıma bağlı olduğunu düşünmüyorum. 1 ay kullanmadın die mavi ekran dediğin hatayı vermez.

Yazılımla ilgili problemdir yüksek ihtimal. Format atarsan düzelir

Merhaba dostum,

Kullanıma bağlı olduğunu düşünmüyorum. 1 ay kullanmadın die mavi ekran dediğin hatayı vermez.

Yazılımla ilgili problemdir yüksek ihtimal. Format atarsan düzelir
Dostum format atmadığım yeri kalmadı zaten eski hddyi söküp yeni alıp taktım
Ama hala aynı sıkıntı var Bilgisayar açılıyor biraz dolaş veya hiç bişey yapma Bilgisayar hoparlöründen dızzxzzz diye ses gelip takılıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı