PC açık ekran gelmiyor

Yusuf EROĞLU

Decapat
Daha fazla  
Windows 11'e geçmek için güncellemeyi indirdim kurulum gerçekleşiyordu sonra bilgisayarınız yeniden başlatılıyor bekleyin dedi uzun süre bekledim yeniden başladı PC açık klavye mouse ışıklar yanıyor ama ekran gelmedi, yardımcı olursanız sevinirim.

BIOS'a girebiliyorum.

Windows 11'e geçmek için güncellemeyi indirdim kurulum gerçekleşiyordu sonra bilgisayarınız yeniden başlatılıyor bekleyin dedi uzun süre bekledim yeniden başladı PC açık klavye mouse ışıklar yanıyor ama ekran gelmedi, yardımcı olursanız sevinirim.

BIOS'a girebiliyorum.
Ramları görmediğinde ekran gelmez ramı çıkartıp tak hala olmazsa silgiyle sil olmuyosa ramda sorun yoktur.

Ramlerin uç kısımlarını mı silgiyle silmem gerekiyor? Birde olmazsa ne yapabilirim
Evet ramları çıkart sarı yerlerini yani uçlarını iyice sil silgiyle sonra bitince üstünde silgi kalıntısı kalmasın.Olmazsa bilmiyorum başkaları yardım eder size.

BIOS'a girebiliyorum.
Bios ekranı geliyosa ramda sorun yoktur windows 11 de sorun olabilir windows 10 kurulu usb ile format at.

RAM'lerin uç kısımlarını mı silgiyle silmem gerekiyor? Bir de olmazsa ne yapabilirim?

RAM'leri kurcalama dostum zaten Windows 10 kullanıyorken ekran vardı de mi yüksek ihtimal sorunun BIOS sıfırlayınca düzelir PC'yi kapat fişlerini çek sonra BIOS pilini çıkar 5 dk sonra geri tak. Düzelmezse temiz 0'dan Windows 10 at PC'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı