PC Açıldığında İnternet Simgesi Ünlemli veya Çarpılı Oluyor

İskender kebap

Hectopat
Daha fazla  
Sorun gidericiyi açıyorum sonra düzeliyor, sonra tekrardan ünlem veya çarpı geliyor. Ne yapmalıyım?

1. kanıt.png
2.kanıt.png
3.kanıt.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleştirme dahi almayan bir Windows sürümünde durmanızı önermem.
Temiz bir Windows 10 geçmenizi öneririm. Windows 10 stabil çalışacak sürücüyü yükleyecektir.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Mesela bendeki dizüstü bilgisayar Windows 8 olarak gelmişti. Windows 7 denediğimde herhangi bir sürücüyü bulamıyordu. Hatta bazı donanımların Windows 7 desteği bile yoktu. O yüzden en güncel Windows sürümünde bulunmanızı şiddetle öneririm.

Güncelleştirme dahi almayan bir Windows sürümünde durmanızı önermem.
Temiz bir Windows 10 geçmenizi öneririm. Windows 10 stabil çalışacak sürücüyü yükleyecektir.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Mesela bendeki dizüstü bilgisayar Windows 8 olarak gelmişti. Windows 7 denediğimde herhangi bir sürücüyü bulamıyordu. Hatta bazı donanımların Windows 7 desteği bile yoktu. O yüzden en güncel Windows sürümünde bulunmanızı şiddetle öneririm.
Windows 10 a bir çok kez geçtim ama bilgisayarım kaldırmıyor 2 gb ram ve 781 mb ekran kartı ile nasıl kullanabilirim youtubede vidyo izlerken durmadan donuyomu senin bilgisayarın mecburen bundayım çalışmak istiyorum bilgisayar toplamak için ama ailem daha okumazsın diyo mecburen durmak zorundayım başka bi yöntem yokmu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı