Çözüldü PC açılırken kısa bip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigit.yegin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır hayalini kurduğum bilgisayarımı sonunda topladım. Kabloları bağladıktan sonra heyecanla monitörü ve kasayı çalıştırdım. CPU fanları dönmeye başladı ve birkaç saniye sonra kısa bir "bip" sesi geldi. Monitörde ise "kablo bağlantılarını kontrol ediniz" uyarısı vardı. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Tek kısa bip, her şey yolunda demek, görüntü kablosunu ekran kartına takacaksınız.
Screenshot_20230731_221457_Instagram.jpg

Merhaba, uzun zamandır hayalini kurduğum bilgisayarımı sonunda topladım. Kabloları bağladıktan sonra heyecanla monitörü ve kasayı çalıştırdım. CPU fanları dönmeye başladı ve birkaç saniye sonra kısa bir "bip" sesi geldi. Monitörde ise "kablo bağlantılarını kontrol ediniz" uyarısı vardı. Yardımcı olabilir misiniz?

Eskiden bende de böyle bir şey olmuştu. RAM'leri falan temizledim işlemciyi çıkar tak yaptım düzelmişti. Sizde deneyin hocam

Çözebildin mi?
Kusura bakmayın görmemişim. Evet çözdüm fakat şanssız birisi olduğum için bu sefer monitöre değişik bir görüntü geliyor

Kusura bakmayın görmemişim. Evet çözdüm fakat şanssız birisi olduğum için bu sefer monitöre değişik bir görüntü geliyor

Çözdüm onu da, teşekkürler. HDD'de sorun varmış

Dosya Ekleri

• IMG_20230811_175526.jpg
    IMG_20230811_175526.jpg
    194 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı