PC açılırken sağ üst köşede istart yazısı

Dejavu0707

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Dün formatladım bilgisayarı. Driver yüklemek için bir siteye girdim ondan sonra bilgisayarın her açılışında böyle bir yazı çıkmaya başladı. Kaldır diyorum hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    52,6 KB · Görüntüleme: 620

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    121,8 KB · Görüntüleme: 569
Bilgisayara herhangi bir IObit yazılımı kurmuşsunuz. Tekrar temiz kurulum yapın ve sürücüleri anakart üreticinizin websitesinden bulup indirin.
Kasperskyla tarama yaptırıyorum şuan. Olmazsa eğer temiz kurulum derken tekrar format mı atmam lazım? :)
Virüs bulaşmış olabilir. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın.
Tarattım yine aynı şekilde devam ediyor.

Bilgisayara herhangi bir IObit yazılımı kurmuşsunuz. Tekrar temiz kurulum yapın ve sürücüleri anakart üreticinizin websitesinden bulup indirin.
Kızgın atıyorsun bir şey bilmiyorsun. IO Bit'in sürücü programı Driver Booster dimi? Doğru oku mesajları da ondan sonra cevapla tuşuna bas. Başında her "i" olan IO Bit firmasına ait değil.

Artı -3 Eksi
Evet öyle yapmanızı tavsiye ettim fakat Revo Uninstaller ile de kalıntısı olmadan kaldırabilirsiniz. Bu arada dün size SM Bus sürücüsü yüklemiştim, bir sorun mu oldu?

Ek olarak @RuthlessGrey bildiğinizi düşünüyorsunuz fakat yanılıyorsunuz., bu tarz tabiri vaizse çöp yazılımları kullanmayı asla önermem. Bu uygulama yerine kurulabilecek en kaliteli ve ücretsiz yazılımı aşağıda paylaştım. Belki artık siz de kullanmazsınız. 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı