PC açılırken sağ üst köşede istart yazısı

Dejavu0707

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Dün formatladım bilgisayarı. Driver yüklemek için bir siteye girdim ondan sonra bilgisayarın her açılışında böyle bir yazı çıkmaya başladı. Kaldır diyorum hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    52,6 KB · Görüntüleme: 621
Microsoft R HTML adlı uygulamaları görev yöneticisinden görevi sonlandır diyerek kapatıp tekrar silmeyi dener misiniz?
Başlangıç ayarlarından uygulamayı kapattım, sorun çözüldü ama sonuçta bilgisayarda bulunuyor bu. Komple kaldırmak gerekli. Dediğinizi deneyeyim.
Görev yöneticisinden IObit programının dosya konumunu açın uninstall ile kaldırın.
Deneyeyim.

Evet öyle yapmanızı tavsiye ettim fakat Revo Uninstaller ile de kalıntısı olmadan kaldırabilirsiniz. Bu arada dün size SM Bus sürücüsü yüklemiştim, bir sorun mu oldu?

Ek olarak @RuthlessGrey bildiğinizi düşünüyorsunuz fakat yanılıyorsunuz., bu tarz tabiri vaizse çöp yazılımları kullanmayı asla önermem. Bu uygulama yerine kurulabilecek en kaliteli ve ücretsiz yazılımı aşağıda paylaştım. Belki artık siz de kullanmazsınız. 😉

Gayet işime yarayan bir uygulama ve işini yapıyor. Önerdiğim uygulamayı beğenmediyseniz kızgın atmanız gerekmiyor.

Evet öyle yapmanızı tavsiye ettim fakat Revo Uninstaller ile de kalıntısı olmadan kaldırabilirsiniz. Bu arada dün size SM Bus sürücüsü yüklemiştim, bir sorun mu oldu?

Ek olarak @RuthlessGrey bildiğinizi düşünüyorsunuz fakat yanılıyorsunuz., bu tarz tabiri vaizse çöp yazılımları kullanmayı asla önermem. Bu uygulama yerine kurulabilecek en kaliteli ve ücretsiz yazılımı aşağıda paylaştım. Belki artık siz de kullanmazsınız. 😉

Hayır sorun olmadı, sizin sayenizde hallettim onu :) Hepsini tek tek deneyeceğim, çözülürse nasıl çözdüğümü belirtirim olmazsa yazarım tekrardan. Cevap veren herkese tek tek teşekkür ediyorum bu arada.
Hayır sorun olmadı, sizin sayenizde hallettim onu :) Hepsini tek tek deneyeceğim, çözülürse nasıl çözdüğümü belirtirim olmazsa yazarım tekrardan. Cevap veren herkese tek tek teşekkür ediyorum bu arada.
Hiçbirisi olmadı hala aynı. Dosya konumu olarakta burası çıkıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,2 KB · Görüntüleme: 166
@RuthlessGrey başkalarının sistemini bozup vicdan azabı çekmek için mükemmel bir geliştirici firmadır IObit. Bu arada @Dejavu0707 bir sorun olursa beni etiketleyebilirsiniz. Gerekli yardımda bulunurum. :)

Merhaba, bilgisayarıma hiçbir şey yapmamama rağmen bu sabah bir anda aynı sorunla karşılaştım. Ne yapmalıyım, nasıl silebilirim? Anladığım kadarıyla aynı sorunu yaşayan arkadaşta çözememiş sorununu o yüzden yazdım. Şimdiden teşekkürler.

denedim, işe yaramıyor..amaçları adwclean programını yükletmek...
Sırf çözümünü yazmak için buraya üye oldum...
Program kendini c:\firefox klasörünün altına yüklüyor (oysa ki kullandığınız firefox, c:\program files altına yüklü). c:\firefox kalsörünün içinde uninstal çalıştırın ve kaldırın (öncesinde başlangıçta çalıştırdan kaldırdım).
dua beklerim... ;)

Geri
Yukarı