PC aldıktan sonra oyun oynamama isteği

Yani sizi milyonların ömürlerini harcadığı oyunlara yönlendirmek doğru olur mu bilemem. Şansınız varken bırakın çok oynamayın. Sistem elinizde olduğu sürece yine istediğinizi oynarsınız. Canınız çektiğinde girin bence. Ama oyundan gerçekten zevk almak istiyorsanız bir Discord sunucusu kurun veya sunucuya katılın. Ortam güzelse, sizi kabullenirse harika oluyor.
Karantinanın başlarında 3 kuzen sunucu oluşturduk. Oyunda klanı olmayan ve iyi oynayanları çağırdık. Saygısı olmayanları, ağzı bozuk olanları ve beğenmediğimizi uzaklaştırdık. 3 aylık süreçte 10-15 kişilik bir sunucu ve 6 kişilik kemik kadroyla bayağı eğlenceli vakit geçirdik. Sınavlarımız olduğundan dağıttık sunucuyu şimdi. Tavsiye ederim.

Bana bilgisayar aldıktan sonra değil de onu geliştirdikten sonra oldu. Laptop kullanıyorum sistemim çoğu oyunu düşük veya orta ayarda açacak şekilde. Eskiden 4 GB RAM'e sahipken şimdi 16 GB RAM oldu olduğu andan itibaren hiçbir oyun oynama isteği kalmadı. Büyüdüğümüzden de olabilir. Her neyse bilgisayar hiçbir zaman boşuna alınmış olmamalı, olamaz. Kullanım amacına göre tabii ki değişir ama eskiden bilgisayarda çok fazla vakit geçirip oyun oynayan birisiyken yine çok fazla vakit geçirip oyun oynamıyorum. Bilgisayarların zaten pahalılığını bilirsin, gözün gibi bak ona geleceğe her türlü yatırım olmuş olacak. Bir teknoloji hiçbir zaman boşuna değildir.

Selam arkadaşlar.

Sistemi alalı 1 ay oldu. Eski laptop kullanıcısıyım, artık çoğu oyunu kaldırmıyordu. Alabilmek için çok yalvardım aileme, şimdi ise bilgisayarın yüzüne bakmıyorum, gram oyun oynama zevki yok. Benim gibi bu sorunu yaşayan da çözebilen var mı?

Daha PS3 alanı 1 ay oldu, 25 oyunum var ama içimden hiç oyun oynama hissi gelmiyor.
Ve canım fazla PC almak istiyor. Aynıyız neredeyse.

Büyük ihtimalle tüketim çılgınlığına kurban gitmişsiniz. Genelde bir şeye gerçekten ihtiyacımız olup olmadığını doğru bir şekilde tartmadan yaptığımız alışverişler daha sonra pişmanlıklara yol açabiliyor. Bundan kaçınmak için bir şeyler almadan önce onu ne kadar istediğiniz, ne kadar işinize yarayacağı ya da aldığınız şeye ne kadar zaman ayırabileceğiniz gibi temel sorulara yanıtlar bularak, alacağınız ürünü bazı kriterlerle değerlendirmelisiniz.

Jet Sosyete dizisinde bir sahne vardı; İnşaat işçisi adam, hayatında hiç bara falan gitmemiş, saf hayatıyla mutlu mesut yaşıyordu. Sonra adamı bir geceliğine, gece hayatına alıştırdılar. Adam artık kendi hayatından zevk almamaya başladı.

Sen artık zirveye oynuyorsun. En lüksünü, en son çıkanını, en iyisini oynamadan keyif alamazsın.

Son düzenleme:
Hazır araya mesafe girdiyse hiç kurcalamayın derim. Olacağı varsa zaten kendiliğinden olmalı, zorlamayla oyun oynamanın zevki çıkmaz derim ben.
Belki de başka aktiviteler gerçekleştirmeniz için bir fırsattır. Bakış açınızı çeşitlendiriniz.😊 Teknoloji büyük nimet. Elinizde bir de performanslı bir bilgisayar varsa hiç boşuna olduğunu düşünmeyin. Bilgisayar ile neler yapmıyoruz ki? Oyun oynamak bunun sadece bir kısmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı