PC aldıktan sonra oyun oynamama isteği

Çözüm basit oyun oynaman gerekiyor.Hayatinda ilk oyun oynamaya basladiginda oyunu oynayarak basladin.Birde büyük ihtimal oyunlara para vermek istemiyorsunuz oyüzdende caniniz istemiyor. Yeni bir oyun alin yada mevcut oyunlarinizi sıkılsanız bile 1 2 saat oynayin devami gelir.

Çözüm basit oyun oynaman gerekiyor.Hayatinda ilk oyun oynamaya basladiginda oyunu oynayarak basladin.Birde büyük ihtimal oyunlara para vermek istemiyorsunuz oyüzdende caniniz istemiyor. Yeni bir oyun alin yada mevcut oyunlarinizi sıkılsanız bile 1 2 saat oynayin devami gelir.
Mesela ben rainbow six siege oynamak istiyorum ama epic'ten iyi bir indirim gelsin diye bekliyorum. Diğer oyunlarda ise indirme hızım düşük olduğu için genelde üşeniyorum. Yoksa ben de seviyorum oyun oynamayı ama...

Selam arkadaşlar.

Sistemi alalı 1 ay oldu. Eski laptop kullanıcısıyım, artık çoğu oyunu kaldırmıyordu. Alabilmek için çok yalvardım aileme, şimdi ise bilgisayarın yüzüne bakmıyorum, gram oyun oynama zevki yok. Benim gibi bu sorunu yaşayan da çözebilen var mı?

Arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz, İlla oyun oynamaya gerek yok, programlama, montaj, photoshop, 3d animation yapabilirsiniz.

Bu oyunlar sadece görünen. Assasins Creed Syndicate, Ark: Survival evolved, Payday 2, PUGB gibi oyunlarım var lakin depolama yeri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyazıt Öztürk'ün anlattığı bir hikaye vardı.
Yıllarca küvetli banyo hayali kurup, sahip olunca da küvete girmiyordu.
Yıllarca ben senin peşinden koştum beni sokmadın, şimdi sana sahibim ben girmiyorum hesabı :D
O aklıma geldi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı