PC aldıktan sonra sarmaması

• Konuyu başlatan 762565
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 309

762565

Femtopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 7 yıldır hep oyun oynamak istemişimdir fakat okul hayatımı etkilememesi için arada kaçamaklar yapmak haricinde oyun oynamazdım. Bilerek sistem dizmezdim durumum olduğu halde sonradan RTX 4000 serisi bir laptop aldım fakat amacım kesinlikle oyun değildi fakat istediğim üniversiteyi kazandım ama biraz bekleyip sonra sistem dizmek istedim. Laptop RTX 4080 olmasına rağmen reender aldığımdan ve şu an üniversite eğitimi için kullandığımdan bir sistem dizmek istedim ve RTX 4000 serisi ve Intel bir sistem topladım. İlk aldığımda indirdiğim oyunlar gerçekten kaliteliydi. Önceden arada kaçamaklar yaptığımı söylemişdim FPS oyunları oynardım fakat onlardada eski tat kalmadı. RDR2, Elden Ring ve GoW bitti fakat Elden Ring dışında diğerlerini sırf bitirmek için sıkıla sıkıla bitirdim. Şu an Sekiro biraz güzel gelsede diğer oyunlarımı açmıyorum bilene. Sizlerin içinde böyle olanlar vardır illaki ben şu an günde 1 saat bilene oynamıyorum. Ranch Simulator, internet kafe Simulator ve Stranded Deep oyunları hoşuma gitti onları indireceğim. Sizde bunu yaşıyor musunuz ve öneriniz var mı?

BF2042 indirin 1-2 gün oynayın 3. gün bunlar nasıl oynuyor diyeceksiniz 1 ay sonra Boris ile taret kurup sıktığı yere tüfekle deli gibi bakan şu termal dürbün açılsa rahatlayacağım diyen bir deli olacaksınız.

Tamamen kişisel yorumumdur, gamerlar alınmasın. Oyunlara çok zaman ayırmak hayat kalitesini düşürebilir. Gerçeklikten koparan bir uyuşturucu gibi bağımlılık yapar. Zamanımızı boşa harcamamıza sebep olur. Hareketsizlik de cabası. Ben de oyun oynuyorum yalnız sınırlı şekilde. Dün nostalji olsun diye bir saat Colin Mcrae Rally v2.0 oynadım, fena sarıyor ama he :)

Dün nostalji olsun diye bir saat Colin Mcrae Rally v2.0 oynadım, fena sarıyor ama he :)

Ne güzel hatırlattın, ne de güzel oyundu. O menü müziği ve tasarımın güzelliği benim diyen oyunda yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu sırf bitireyim diyerek oynamayın. O gün hangi oyunu oynama isteği basarsa onu oynayın. Mesela 2022 de RDR2 yi satın almıştım ama gerçekten oynama isteğim 1 ay önce geldi (Şubat 2024) ve oynadım. Hemen arkasından RDR1 oynama isteği geldi ve şuan onu oynuyorum.

Ranch simulator gibi oyunları oynamanız güzel olur hepsi eğlenceli. (özellikle arkadaşlarınla beraber oynarsan)

Oyunu bitirmek için oynarsan sıkılırsın tabii. Bir oyunu o an oynamak istemiyorsan elimde sistem var oynamıyorum, boşa gidiyor gibi düşünme. Ne zaman oynamak istersen o vakit oyna yoksa oynadığından da eğlenmezsin.

CO-OP oyunlara yönelebilirsin. Genelde ağır oyunlar olmazlar ve oyun oynama isteğini artırır.

Tamamen kişisel yorumumdur, gamerlar alınmasın. Oyunlara çok zaman ayırmak hayat kalitesini düşürebilir. Gerçeklikten koparan bir uyuşturucu gibi bağımlılık yapar. Zamanımızı boşa harcamamıza sebep olur. Hareketsizlik de cabası. Ben de oyun oynuyorum yalnız sınırlı şekilde. Dün nostalji olsun diye bir saat Colin Mcrae Rally v2.0 oynadım, fena sarıyor ama he :)
CMR 2.0'ın PS1 ve PC versiyonu var bende de. PC versiyonu sorunsuz oynayabilmek için dgVoodoo2 kullanmak gerektiğini öğrendim. DgVoodoo2 kullanmazsam oyun PC'de takılarak oynanıyor.

Hocam, Team Fortress 2 oynayın. Basit Eğlence modunda oynarken bir anda rakip dans ile dans etmeye başladık. Team Fortress 2 eğlencenin en üst seviyelerde olduğu bir oyundur.

Geri
Yukarı