Hiçbir oyunun sarmaması

Bunlar iyi de oyun oynamak neden kötü onu anlamıyorum arkadaşlarınla dışarda sürtmen sana ne kazandırıyor?
Çevrendeki arkadaşların iyiyse bilgi kazanıyorsun spor hayatın iyiyse vücutun güzelleşiyor sevgilin iyiyse mutlu oluyorsun hayata pozitif bakıyorsun ama valorant oynarken hiçbir skm olmuyor hep Rank düşüyorsun sonrada PC ye kafa atıp oyunu siliyorsun

Onu bitirdim hocam hem de 2 kere.
Demek ki o sarmış, bunun benzeri oyunlar bulman lazım. Mesela RDR2, Cyberpunk, GTA çok övülen oyunlar ama sarmadı beni. Shadow of Mordor, Darksiders 1-2, Call of Juarez Gunslinger, Titanfall 2 çok sevdiğim oyunlardır. Oynamadıysan bir bak. Tabi Witcher 3 en favorimdir ama ilk başlarda içine çekmeyebilir.

Demek ki o sarmış, bunun benzeri oyunlar bulman lazım. Mesela RDR2, Cyberpunk, GTA çok övülen oyunlar ama sarmadı beni. Shadow of Mordor, Darksiders 1-2, Call of Juarez Gunslinger, Titanfall 2 çok sevdiğim oyunlardır. Oynamadıysan bir bak. Tabi Witcher 3 en favorimdir ama ilk başlarda içine çekmeyebilir.
RDR 2 yide 92 saat oynadım, Cyberpunk sarmadı iade ettim. Diğer bahsettiğin oyunların hiç birini oynamadım. Witcher 3 de sarmadı.

Far Cry 6, GTA 5, NFS: Unbound, Quantum Break, msfs 2020 denedim 30 dakikadan fazla oynamıyorum. Alt+F4 çekiyorum. En uzun Valorant'ta dayanıyorum, 2 saat yaklaşık, sonra onu da salıyorum. Nasıl aşabilirim?

Valorant'ı bırak ve sil. Bende de aynısı oluyordu gece gündüz Valorant oynuyordum başka bir oyuna girip "bune lan?" deyip çıkıyordum. Valorant'ı bırakınca her oyundan zevk almaya başladım. Bir nevi oyun zevkim oluştu. Sana tavsiyem budur.

Far Cry 6, GTA 5, NFS: Unbound, Quantum Break, msfs 2020 denedim 30 dakikadan fazla oynamıyorum. Alt+F4 çekiyorum. En uzun Valorant'ta dayanıyorum, 2 saat yaklaşık, sonra onu da salıyorum. Nasıl aşabilirim?

Hocam 3-4 hafta oyun oynama bilemedin 2 ay hiç girme hem derslere hem sosyal hayata önem ver 2 ay sonunda oyunalara girmek istiyeceksin.

Ders yok reis. Sosyal hayat içinde arkadaşlarım hep çalışıyor görüşemiyorum çok
Hocam arkadaşların söyledikleri doğru aslında büyük ihtimal o oyunlardan hoşlanmıyorsun yada bıktın. Ama bir süre oyun oynamamanın çok da işe yarayacağını düşünmüyorum. Belki kısa bir süreliğine yokluktan dolayı eğlenebilirsin ama sonuç olarak yine aynı durum yaşanır. Skyrim, Dying Light, oynamadım ama TLOU ya falan bakabilirsin oynamadıysan. Witcher serisi, Dark Souls serisi, Mount and Blade serisi olabilir. Ama eğer oynamadıysan Sekiro ya mutlaka bir bak çok vaktim olmadı ama çok güzel oyun deniyor.

Aynı şekilde oynamadıysan ps3 varsa yoksada pc de emülatör kullanarak önceki Gow oyunlarını oynayın derim özellikle boss fightları çok zevkli.

Gow Ragnarok da olur

Ders yok reis. Sosyal hayat içinde arkadaşlarım hep çalışıyor görüşemiyorum çok.

Hocam spora yazıl ya da ailene ilgilen, yeni hobiler ara reis ama ne olursa olsun PC'den başka ilgilenecek bir şey bul zaten 1-2 ay uzak kalırsan yine zevk almaya başlarsın oyunlardan, yine de alamıyorsan farklı tarzda oyunlar dene hocam. Yine geçmiyorsa evlenme yasin gelmis reis geçmiş olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı