PC başında boynum kilitlendi

ReXa42

Decapat
Daha fazla  
Uzanıyordum boynumu kafa bölgesini böyle köşeye koydum kalktım yukarı kaldıramıyorum kafam kaldı kilitlendi yardım edin komik bir olay ama kitlendim.

Anahtarı nereye koydunuz hocam? 👌

Şaka şaka... Ustam tüm gün oturun PC başında sonra vay efendim kitlendim... 😡

Sağlıksız beyhude bir yaşamı benimsemek yerine doğada sağlıklı bir hayatı benimseyip, hobi maksatlı 2 3 saatlik bilgisayar başında kalmanız esastır eğer ki işiniz bu yönde müsaitlik de veriyorsa. 👌

Saygılarımla. 🌹

Anahtarı nereye koydunuz hocam? 👌

Şaka şaka... Ustam tüm gün oturun PC başında sonra vay efendim kitlendim... 😡

Sağlıksız beyhude bir yaşamı benimsemek yerine doğada sağlıklı bir hayatı benimseyip, hobi maksatlı 2 3 saatlik bilgisayar başında kalmanız esastır eğer ki işiniz bu yönde müsaitlik de veriyorsa. 👌

Saygılarımla. 🌹
Hocam neden facebook postu gibi konuşuyorsun ya :D

Uzanıyordum boynumu kafa bölgesini böyle köşeye koydum kalktım yukarı kaldıramıyorum kafam kaldı kilitlendi yardım edin komik bir olay ama kitlendim.
İlaç adı vermeyeceğim yan etki vs. durumundan. Alerjiniz olmayan bir kas gevşetici kullanarak rahatlayabilirsiniz. Bir de sıcak uygulama yapın.

Havluya sıcak su koymak kasları gevşeteceği için geçici bir çözümdür. Hatta bazı insanlaardan bunun uzun vadede sorunu artırdığını bile duydum. Şu anda başka seçeneğiniz olmadığı için yapın ancak uzun vadede bu sorunu yaşıyorsanız bir hekime görünmenizi ve merhem almanızı tavsiye ederim. Ek olarak merhem yerine kantoron yağı sürmekde doğal bir çözümdür ve birçok kas gevşeticiden daha işlevlidir.

Hocam neden facebook postu gibi konuşuyorsun ya :D
Değerli hocam,

Kalemim size farklı gelebilir lakin sonunda güldüyseniz ne mutlu bana zira üstadın dediği gibi "sevdiklerinize gül verin, gününüz yoksa gülüverin" 👏🏼🙆🏻‍♂️

Bu bağlamda istatistiki açıdan sizde biraz da olsa tebessüm oluştuysa kıvanç duyarım. 🤌🏼

Öte yandan inşallah konu sahibi hocamız alınmamıştır. 🙌🏼
Sıcak uygulaması ve kas gevşetici egzersizler iyi gelecektir.

Sitemim böyle yaşayan herkesedir. 🙆🏻‍♂️🤏🏼

Saygılarımla. 🌹

Geri
Yukarı