PC bașında ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

Boş adam 7/24 oturur zaman öldürmekten başka bir şey değil şuan sınavlarım olmassa benimde işim olmaz adamın karne iddaa oranı gibi hala 7/24 PC cidden o adam bir işe yaramaz 3-4 sene sonra asgari ücretle çalışınca anlar.
Hocam saçmalamışsınız. Ben de yazın 7/24 oynuyorum. Kışın bilgisayarı kaldırıp derslere odaklanıyorum. Lise 2'yim daha hiçbir sakıncasını görmedim ortalamam 96.

Hocam saçmalamışsınız. Ben de yazın 7/24 oynuyorum. Kışın bilgisayarı kaldırıp derslere odaklanıyorum. Lise 2'yim daha hiçbir sakıncasını görmedim ortalamam 96.
Bende eskiden sizin gibiydim 1 sene önce artık boş geliyor yaz tatilinde işe girip çalışmak daha mantıklı geliyor evde oturmak bana göre değil. :)

Bende eskiden sizin gibiydim 1 sene önce artık boş geliyor yaz tatilinde işe girip çalışmak daha mantıklı geliyor evde oturmak bana göre değil. :)
Hocam ben de bilgisayar oynamaktan sıkıldım yeni oyunlar oynayayım diyorum sarmıyor. Kendi paramı kazanmak istiyorum da garsonluk dışında iş bulursam çalışacağım umarım.

Hiç belli olmuyor. Dizi, film, sosyal medya vs. Geri kalanında da oyun oynuyorum ama fazla oynamıyorum. Yani kesin bir saat söylemek zor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı