Technopat Sosyal'de ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

Siz de öylesiniz hocam.

Bu arada son hafta 25 saat bakmışım Chrome'a. 5 saat benim olsa aşağı yukarı ortalama 3 saat geçirmişim.
Bende fazla takılıyorum bu aralar hocam.Ben buraya üye olmadan önce telefonlar,bilgisayarlar hakkında neredeyse hiçbir şey bilmezken şimdi baya bir bilgi sahibi oldum bu konularda.Bunun yarısını belki de size borçluyum 😀

Bende fazla takılıyorum bu aralar hocam.Ben buraya üye olmadan önce telefonlar,bilgisayarlar hakkında neredeyse hiçbir şey bilmezken şimdi baya bir bilgi sahibi oldum bu konularda.Bunun yarısını belki de size borçluyum 😀
O kadar da değil hocam, ben esprisine demiştim. Ego tatmini gibi oldu 😀
Ben de forumdan önce fazla bilmiyordum, bende de @irsuya etkisi büyük.
Ama tek ondan bahsetmem hatali olur. Çünkü kendim de saatlerce ilgili videolar ve makaleler okudum.
İlginiz varsa tavsiye ederim, üstelik bilgi kirliliğinin içinde en doğrusunu bulursunuz.
Benim 3 ay önceki mesajlarımla şu ankiler çelişiyor mesela. Ben de hala öğreniyorum.

O kadar da değil hocam, ben esprisine demiştim. Ego tatmini gibi oldu 😀
Ben de forumdan önce fazla bilmiyordum, bende de @irsuya etkisi büyük.
Ama tek ondan bahsetmem hatali olur. Çünkü kendim de saatlerce ilgili videolar ve makaleler okudum.
İlginiz varsa tavsiye ederim, üstelik bilgi kirliliğinin içinde en doğrusunu bulursunuz.
Benim 3 ay önceki mesajlarımla şu ankiler çelişiyor mesela. Ben de hala öğreniyorum.
Öğrenecek çok şey var hocam ya insanoğlu sürekli öğrenme potansiyeline sahip bir varlık çok değişik yani.

Online ders zamanında arkadan dersi açıp tüm dersler bitene kadar burada takılırdım, o da o zamanlar en az takıldığım süre olurdu. Şimdi ise pek fırsat olmadığından ve uzak kalınca elimdeki bilgi eskidiğinden kimi zaman haftalarca girmediğim oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı