Technopat Sosyal'de ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

HayunQ

Centipat
Daha fazla  
Sosyal'de günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Ya da Sosyal'de uzun vakitler geçiriyorsanız sizi buraya bağlayan nedir?

Stajda boş kaldığımda giriyorum Max 2 saat falan günlük.

Olabildiğince yardım etmeye çalışıyorum. İnsanların mutlu olması beni de mutlu ediyor. Bir yandan kendim de bir şeyler öğreniyorum. Her boş vaktimde mutlaka bakarım foruma. Öyle ortalama bir vakit yok. Kimi zaman saatlerce kimi zaman 10 dakika.

Sosyal'de günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Ya da Sosyal'de uzun vakitler geçiriyorsanız sizi buraya bağlayan nedir?
DLSS'i var diye RTX'i savunanı gördüğüm gibi foruma giriyorum.

Günlük 2 belki 3 saat civarı.Gayet nezih insanlarla iyi konular hakkında konuşuyoruz bence.Telefon ve bilgisayar sistemleri hakkında çok bilgilendim 1,5-2 aydır üyeyim.

Dün 4 saati gecmisti çünkü yapacak bir şey bulamıyorum. En azından insanlara yardımcı oluyorum. Bu da tatlı bir tesellim.
@yus4ff benim etkim büyüktür umarım 😁
Öyle hocam gerçekten her konuda bu kadar bilgili bir insanın karşıma çıkması çok güzel bir şey.Boş sohbet olmayınca muhabbete doyum olmuyor tabii.

Öyle hocam gerçekten her konuda bu kadar bilgili bir insanın karşıma çıkması çok güzel bir şey.Boş sohbet olmayınca muhabbete doyum olmuyor tabii.
Siz de öylesiniz hocam.

Bu arada son hafta 25 saat bakmışım Chrome'a. 5 saat benim olsa aşağı yukarı ortalama 3 saat geçirmişim.

Geri
Yukarı