PC çalışıyor ama görüntü yok

Derinjack3

Decapat
PSU yanmıştı değiştirdim. Bu defa görüntü gitti. Anakart arızalı olduğunu öğrendim. Servise verdim. Tamir edildi. Taktım hala görüntü yok. Ne yapmalıyım?

Bence servise geri dönüş yapın bu anakartın yapıldığın söylüyorsunuz fakat görüntü alamıyorum ve ışıklar parıl parıl parlıyor da diye tatlı sert çıkışın ne yapmanız gerektiğini söylesinler. Onların bildiği bizim bilmediğimiz bi detay varsa ona göre bakılır.

Bence servise geri dönüş yapın bu anakartın yapıldığın söylüyorsunuz fakat görüntü alamıyorum ve ışıklar parıl parıl parlıyor da diye tatlı sert çıkışın ne yapmanız gerektiğini söylesinler. Onların bildiği bizim bilmediğimiz bi detay varsa ona göre bakılır.
Bu da son olsun. şimdi ben işlemci fanını taktım fan üzerindeki ışık sürekli yanıp sönüyor. Bu arada bu fanı anakartın pinlerine taktım. Anakartın 2 slotunda da denedim.sanki bi kararsızlık var yada bi problem. Başka fanla da denedim sorun yine aynı.

Fan ışığından kasıt nedir 1600x stok fanı rgb mi bundan mı bahsediyorsunuz?
Rgb işlemci fanı. Sistem fanını da denedim. Yine aynı elimle tuttum fanı. Elektrik gelip gidiyor. Çalışıyor duruyo saniyelik olarak.
Serviise giderken bu sıkıntı yoktu. Servisten sonra oldu bu dengesiz elektrik. Psuya bağlı fankarda sıkıntı yok ama anakarta bağlayınca git gel yapıyor.
Fan ışığından kasıt nedir 1600x stok fanı rgb mi bundan mı bahsediyorsunuz?

Son düzenleme:
O zaman siz direk servisle görüşün zaten durumları güzelce anlatın tekrar gönderin gerekiyorsa ya da en azından neyin sebep olabileceği konusunda yönlendirme alın. Ama imkan varsa gönderin, ilk başta da yazdım dandik dundik iş yapıp müşteri mağdur etmesinler

O zaman siz direk servisle görüşün zaten durumları güzelce anlatın tekrar gönderin gerekiyorsa ya da en azından neyin sebep olabileceği konusunda yönlendirme alın. Ama imkan varsa gönderin, ilk başta da yazdım dandik dundik iş yapıp müşteri mağdur etmesinler
Reis firmanın ismi servispoint. internette müşteri yorumlarını okumuştum daha önceden zaten berbat olacağı konusunda emin gibiydim. 1 2 saat önce sen yazdıktan sonra kesin emin oldum ki bunlar benim anakartı daha da bozmuşlar. Zaten anakart giderken elektriğin gidip gelmesi sorununu yaşamıyordum. Geldikten sonra bu da başladı. Şunu da eklemem lazım okuduğum yorumlarda bu herifler bi adamın parçasını çalmaya dahi çalışmışlar polis aramasıyla bulunmuş parça. Ben de Pcyi toplayıp tamirciye götürmeyi düşünyordum ki anakart üzerindeki model numarası yazılı olan sticker zorlanmış sonra da geri yapıştırılmış. Adiler hem bozmuşlar yani saçma gelebilir ama hem de değiştirmeye çalışmışlar. Yada garantiden çıkarmayı denemiş olabilirler. Daha da garantiye yollamam. Buradaki tamirciye vereceğim. Yaparsa yapar yapamazsa yenisini alacağım. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı